Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

APR Solutions SRL

 

ATHOS je poloautomatický stroj s ručním podavačem pro aplikaci oboustranné pásky na všechny druhy papíru, kartonu, lepenky i všechny druhy PVC.

Athos je zařízení určené pro automatickou aplikaci oboustranné pásky, s ručním podavačem, vyvinuté pro práci se čtyřmi RAP aplikátory oboustranné a odtrhávací pásky.

Aplikace pásky je řízena systémem PLC Tac Scrim, který urychluje a usnadňuje používání stroje.

Díky flexibilitě při výrobě je zařízení Athos nepostradatelné při výrobě plakátů, obálek, pohlednic, sloh, reklamních tabulí, boxů, nákupních tašek, papírových vzorků, atd.

ATHOS PLUS je poloautomatický stroj určený pro aplikaci oboustranné a odtrhávací pásky s podavačem Feeder Plus – prvním třecím a sacím podavačem na světě. Tento typ podavače eliminuje omezení, která mají tradiční modely, umožňuje zpracování malých a složitých formátů, malých gramáží, např. 80 g, a zabraňuje dokonce poškrábání delikátních materiálů, jako jsou plastifikované materiály.

COMPACT je skládací a lepicí stroj, který nabízí mimořádný výkon a tím je zcela jedinečný.

Stroj je vybaven inovativním automatickým podavačem FEEDER PLUS – 3.

Kromě průběžného třecího podávání je stroj dále vybaven systémem na průběžné sací podávání stohů, například při výrobě produktů, jako jsou obálky, prezentační slohy s jednou nebo dvěma kapsami, obaly na CD/DVD s jednou nebo dvěma kapsami, lineární krabice, knižní obaly, při aplikaci oboustranné pásky na obálky, apod.

Datum: 4.1.2016 10:15:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště