Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EmbaxPrint
7.-9.2. 2023

Mezinárodní veletrh obalů a tisku

30. ročník veletrhu EmbaxPrint potvrdil přední pozici v obalovém a tiskařském průmyslu

 

EmbaxPrintu se zúčastnila řada firem poprvé, což je dobrým ukazatelem pro budoucí ročníky. Z České republiky přijely premiérově firmy Deufol, Golpretech, PEBAl, Reelton, Techni Trade, z Polska firmy OPAX a INTERDRUCK, z Francie firma CGP Coating Inovation a ze Slovenska firmy AuLea a KorektPlus. Nově se veletrhu zúčastnila také řada firem z Číny.

Mezi další významné vystavovatele patřily Arcon Machinery, Nedpak, Nomatech, Technopack, Technology nebo Velteco.

EmbaxPrint se stává stále významnější platformou pro setkávání odborné veřejnosti z oblasti obalů a tisku. Vystavovatelé si pochvalovali zejména možnost navázání nových obchodních kontaktů. Právě obchodní význam patří k jedněm z nejdůležitějších charakteristik veletrhu.

Mezi dominanty veletrhu patřil projekt Packaging Live, který představil komplexní proces balení v praxi. „Kromě tří robotů zapojených do linky jsou k vidění i tři další samostatně stojící roboty, což jen dokládá současný důraz na automatizaci. Máme tu také jedinečnou tiskárnu, která umožňuje potisk krabic přímo při balení. I to ukazuje na jeden z trendů, kdy stále častěji dochází ke kombinaci procesů,“ dodává Michaela Zachová z agentury EQUIcom, která projekt organizuje.

Lákadlem veletrhu byly také doprovodné výstavy Kalendář roku a Obal roku.

Datum: 2.3.2018 19:30:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště