Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Embax
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh obalů a obalových technologií

Viking Mašek a.s.

 

Firma Viking Mašek a.s. balící stroje je přední světový výrobce balících strojů a zařízení pro potravinářský, nepotravinářský, chemický i farmaceutický průmysl. Šíře výrobního sortimentu a trvalé tempo stálého vývoje nových technologií umožňuje nabídnout zákazníkům balící řešení z programu balících strojů, které splní všechny jejich požadavky.

Jméno Mašek na světových trzích představuje široký výběr balících strojů, který je nepřekonatelný v balícím průmyslu. Výrobní program firmy Mašek zahrnuje vše, nač si pomyslíte. Od jednoduchých universálních vertikálních balících strojů přes nejrychlejší vertikální balící stroj na světě –Twinner, víceřadé balící stroje typu Stickpack, až po komplexní kartonovací a balící linky.

Společnost Mašek má dlouhodobou tradici ve výrobě balících strojů, sahající až do roku 1964, kdy byla společnost založena. Nabízíme standartní stroje pro potravinářský i nepotravinářský průmysl, ale zárověn firma Mašek vyvinula i mnoho strojů a aplikacích pro specializované odvětví jako např. mrazírenský mrazírenský průmysl, pekařský, sýrový, snack, chemický, atd … Nabízíme speciální aplikace pro vysoce hygienické provozy i farmaceutický průmysl.

Nejnovější stroje a zařízení firmy Viking Mašek a.s. uvidí návštěvníci v pavilonu B brněnského výstaviště na stánku č. 032 nebo přímo v provozu, kde jsou balící stroje součástí projektu Packaging Live. Více na www.masek.cz .

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Video - EMBAX

Současně také

SALIMA
18.-21.2. 2016


MBK
18.-21.2. 2016


INTECO
18.-21.2. 2016

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště