Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Embax
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh obalů a obalových technologií

ONDRÁŠEK INK – JET SYSTEM

 

Kvalita služeb a snaha maximálně uspokojit zákazníka, tak by se dala popsat společnost ONDRÁŠEK INK – JET SYSTEM spol. s r.o. , která vznikla před více než 15 lety. Za tuto dobu se stala jedním z největších dodavatelů techniky pro označování výrobků ve všech výrobních oborech.

Zákazníky společnosti se staly významné podniky rozličných oborů. O oblíbenosti značky Markem-Imaje mimo jiné svědčí nárůst prodeje i vzrůstající počet aplikací pracujících v provozech, jejichž počet přesáhl číslo 2.500. Více než 90% produkce veškerých elektrických kabelů vyrobených v České republice je popisováno právě těmito zařízeními.

Hlavní činností společnosti je prodej popisovacích zařízení francouzské firmy Markem-Imaje - jednoho z největších výrobců ink-jet tiskáren na světě. Společnost zajišťuje prodej, instalaci, zaškolení, záruční a pozáruční servis, ale také dodávky veškerého spotřebního materiálu. Další sortimenty, které dodává ONDRÁŠEK INK – JET SYSTEM jsou kontaktní značící zařízení – termotransférové tiskárny – aplikátory etiket včetně instalace a servisu.

Nejnovější produkty Markem-Imaje:

Tiskárna 9232E
Tiskárna, která slouží především pro potisk kabelů, vodičů, trubek a profilů byla vyvinuta na bázi jedinečné tiskárny 9232 a má všechny její přednosti. Navíc je přizpůsobena speciálně pro potisk produktů v kabelovém průmyslu. 9232E umí tisknout úžasnou rychlostí až 1 000 metrů za minutu ve vysokém rozlišení. Díky unikátní technologii má nižší spotřebu náplní a elektrické energie a méně tak zatěžuje životní prostředí. Tiskárna 9232E umožňuje maximálně úsporný a spolehlivý provoz výroby bez větších nároků na údržbu.

SmartDate X40
Společnost Markem-Imaje má za cíl neustálé zlepšování standardů termotransferového tisku s ohledem na efektivitu provozu a ekologii. SmartDate X40 představuje transparentní, vysoce pokročilé, moderní TTO kódovací řešení. SmartDate X40 přináší dlouhodobou kontrolu nákladů díky pevněstanoveným zárukám, provedení tiskárny, které splňuje nebo překračuje normy, vyšší provozuschopnost, a vyšší výkon na lince; to vše na základě dlouholetých zkušeností s technologie­mi TTOL.

Nejnovější produkty Markem-Imaje uvidí návštěvníci v pavilonu B brněnského výstaviště na stánku společnosti ONDRÁŠEK INK – JET SYSTEM č. 047 nebo přímo v provozu, kde jsou tiskárny součástí projektu Packaging Live.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Video - EMBAX

Současně také

SALIMA
18.-21.2. 2016


MBK
18.-21.2. 2016


INTECO
18.-21.2. 2016

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště