Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Embax
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh obalů a obalových technologií

GRAFOSERVIS

 

Společnost GRAFOSERVIS je tradičním účastníkem polygrafického veletrhu PRINTexpo a na letošním ročníku představí mimo jiné novinky z oboru barvy pro potraviny a z oboru výsekových, perforovacích či bigovacích plechů pro ofset.

Již mnoho let spolupracuje společnost GRAFOSERVIS s německým výrobcem ofsetových tiskových barev Epple Druckfarben AG. Díky této spolupráci budou mít odborní návštěvníci jedinečnou příležitost poznat novou tiskovou barvu, kterou GRAFOSERVIS uvádí na český trh. Jedná se o tiskovou barvu pro přímý kontakt s potravinami - BoFood Organic, která je jediná svého druhu na našem trhu! Každá složka barvy je certifikována jako potravina a barva splňuje veškeré certifikace potřebné k jejímu bezproblémovému uvedení na trh.

http://www.grafoservis.cz/?i=728/bofood-organic&s=228

Další novinkou, kterou bude společnost GRAFOSERVIS presentovat, je nabídka výsekových, perforovacích či bigovacích plechů pro ofset. Pro jednotlivé zakázky se vyrábí plech přímo na míru každého tiskového stroje. V případě, že je tiskárna vybavena pětibarvovým strojem, umožňuje ji tato technologie na jeden průjezd nejen tisknout, ale zároveň vysekávat, perforovat atd. a to při produkční rychlosti stroje! Šetří se tak nejen čas, ale i náklady na případné pořízení výsekových zařízení. Minimální výdržnost forem je 300.000 obratů. Termín dodání cca 3 dny od potvrzení objednávky. Více informací o novinkách společnosti GRAFOSERVIS naleznete na stánku č. 076 v pavilonu B.

http://www.grafoservis.cz/?i=750/vysekove-formy-pro-ofset&s=266

V nabídce materiálů firmy GRAFOSERVIS najdete také poprašovací prášky nejen na bázi škrobu, ale i cukrové. V obou případech se jedná o prášky certifikované jako potravina a jsou tak vhodné pro použití při potisku obalů potravin. Poprašovací prášek na bázi škrobu s označením WL je speciálně upraven pro použití na disperzní laky. Cukrový prášek je vhodný také pod lamino. Navíc je přímo určen pro vícenásobný průchod archu strojem neb pro oboustranný tisk. Výrazně snižuje potřebu mytí ofsetových gum a tím i spotřebu mycích přípravků. V neposlední řadě výrazně zkracuje zbytečné prostoje tiskového stroje. Všechny typy jsou dostupné v zrnitostech 15, 20, 30 a 45 mikronů.

http://www.grafoservis.cz/?c=241/poprasovaci-prasky-ksl

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Video - EMBAX

Současně také

SALIMA
18.-21.2. 2016


MBK
18.-21.2. 2016


INTECO
18.-21.2. 2016

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště