Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Embax
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh obalů a obalových technologií

DOPLAPAP - obaly pro mléčný průmysl

 

Společnost DOPLAPAP a.s. - výrobce plastových a papírových potravinářských obalů pro mlékárenský průmysl představí na únorovém veletrhu EMBAX následující novinky:

„DuoCup“ – kelímek v kombinaci papír-plast
Vnitřní plastový inlet je ovinut výsekem z potištěného kartonu. Výrobek má  vynikající bariérové vlastnosti, papírový plášť výrobku  lze velmi kvalitně potisknout ofsetovým potiskem. Maximální možná tisková plocha, možnost potisku dna i vnitřního papírového pláště zvyšuje užitnou hodnotu obalu. Papírová a plastová část výrobku lze jednoduše oddělit, což umožnuje separovanou likvidaci obalu. Významný je i vliv na ekologii-spotřeba plastového materiálu je snížena o cca 30-40%.

„EcOkay“ - talíře, tácky a misky na jednorázové použití z máčené buničiny
Jedná se o technologii budoucnosti, tzv. bezodpadovou výrobu. Výrobní proces nezatěžuje životní prostředí. Dávkovým mletím buničiny v rozvlákňovači za přítomnosti vody vznikne papírenská látka. Tato suspenze je ve formovací stanici nabírána na síto formy. Po odsátí vody vznikne tzv. papírenský list, jehož sušením vznikne hotový výrobek. Tyto produkty jsou 100% biodegradovatelné, vyrobené pouze z přírodních a zcela v přírodě rozložitelných materiálů.  Obal je navržen pro přechování teplých potraviny max. 100° po dobu 30 min. Je vhodný i pro krátkodobý (30 s) ohřev jídla v mikrovlnné troubě. Více informací naleznete na: www.pap.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Video - EMBAX

Současně také

SALIMA
18.-21.2. 2016


MBK
18.-21.2. 2016


INTECO
18.-21.2. 2016

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště