Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Embax
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh obalů a obalových technologií

ALEDETO – flexibilní obaly pro každého!

 

Společnost ALEDETO s.r.o. byla založena v roce 1994 jako obchodní společnost se zaměřením na obchod s fóliemi z biaxiálně orientovaného polypropylénu pro laminování v polygrafii a pro balení do flexibilních obalů. S růstem objemu obchodu a podílu na trhu se tyto dvě oblasti činnosti začaly rozvíjet odděleně, jako samostatné, plnohodnotné aktivity.

Společnost je specializovaným dodavatelem s více než 18ti letou zkušeností v oblasti obalových fólií a polygrafických materiálů. Díky vlastním technologiím je také výrobcem flexibilních obalů. Mezi novinky patří Sametová fólie Derprosa SoFTouch -  ideální pro dosažení pocitu luxusu a exkluzivity, vhodná tam, kde je žádoucí pocit hmatatelného rozlišení výrobku. Etikety, shrink-sleevy. Tisk variabilnich dat. Atraktivní a voděvzdorné etikety, které deklarují kvalitu výrobku. ALEDETO přináší jedinečné řešení, jak zviditelnit Vaše produkty na trhu. Personalizujte obal a přibližte se konečnému příjemci. Dosáhnete tím lepších prodejních výsledků!

Novinky v obalech i nová řešení pro výrobce můžete shlédnout na stánku společnosti ALEDETO č. 028 v pavilonu B nebo více na: www.aledeto.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Video - EMBAX

Současně také

SALIMA
18.-21.2. 2016


MBK
18.-21.2. 2016


INTECO
18.-21.2. 2016

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště