Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Embax
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh obalů a obalových technologií

AERFAST zatupuje na českém trhu společnost Heinz Bühnen

 

Heinz Bühnen spol. s r.o. je členem skupiny firem VAN AERDEN GROUP se sídlem v Belgii vyrábějící upevňovací techniku značky AERFEST Všechny firmy skupiny, včetně Heinz Bühnen, spol. s r.o. Olomouc, působí na trhu upevňovací techniky. VAN AERDEN GROUP byla založená v belgických Antverpách v r. 1926. V současné době má tato nadnárodní společnost filiálky v Rakousku, České republice, Maďarsku, Slovinsku, Belgii, Finsku, Švédsku, Francii, Německu, Lucembursku, na Slovensku a exportuje do 70 zemí 5 kontinentů.

Společnost Heinz Bühnen, spol. s r.o. se sídlem v Olomouci působí na českém trhu od roku 1994, kdy kromě jiného převzala do svého prodejního sortimentu výrobky americké firmy SENCO. Přístroje SENCO se díky své vysoké kvalitě a spolehlivosti dostaly mezi nejžádanější pneumatické přístroje na trhu a určují trendy dalšího vývoje v oblasti upevňovací techniky. Dále zastupuje specialistu pro upevňovací techniku Aerfast, MAX, elektropřístroje MILWAUKEE a lepící techniku Getra. Heinz Bühnen spol. s r.o. zajišťuje prodej, záruční a pozáruční servis všech prodávaných přístrojů, prodej příslušných spojovačů, poradenskou činnost v oboru upevňovací techniky a zákaznický servis.

Více informací o společnosti Heinz Bühnen a představení celého nabízeného vyráběného a dováženého sortimentu můžete shlédnout na stánku společnost č. 003 v pavilonu B brněnského výstaviště nebo více info také na: www.aerfast-fastening.com

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Video - EMBAX

Současně také

SALIMA
18.-21.2. 2016


MBK
18.-21.2. 2016


INTECO
18.-21.2. 2016

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště