Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Zahradní architektura letos nabídne inspiraci i pro městské parky

 

I letos se na Stavebních veletrzích Brno setkáte s přehlídkou zahradní architektury a designu v rámci již tradičního projektu Zahradní architektury. Na 1200 m2 budou k vidění ukázky různých typů zahrad, zahradních dekorací nebo řešení cest a zpevněných částí záhrady. Tuto zelenu oázu najdete na volné ploše F (mezi pavilony F a P). Kromě inspirace a současných módních trendů zde získáte i rady pro Vaši zahradu od odborníků v oboru. Garantem projektu je specialistka na péči o zahradu a vše, co se zahrad a zeleně týče, Kristína Dudová Vestra, VESTRA tina et veri/ Green World.

Dodavatelem zeleně a hlavním partnerem projektu je společnost AGRO Tuřany, která nabízí největší výběr rozmanitých druhů hrnkových květin, bylinek a okrasných dřevin na Moravě. To vše bude moci zhlédnout naživo a navíc si budete moci odnést kousek této krásy i domů, protože akci doprovází také prodej nabízeného sortimentu.

Zpevnění různých částí zahrady, ať už jde o nášlapné kameny, chodníky, zídky, jezírka či originální dekorativní prvky zastřešuje společnost Těrchovský kámen, která je výhradním dovozcem a distributorem unikátního Těrchovského pískovce v ČR. Kromě řady jejich realizací v této venkovní části veletrhu se můžete s jejich výrobky seznámit i na jejich stánku v pavilonu P.

Novinkou letošního ročníku je rozšíření projektu i na možné inovativní podoby městských parků dle současných módních trendů za podpory společnosti Prefa Brno. Tu znají všichni, kdo potřebují prvotřídní výrobky z betonu, železobetonu a předpjatého betonu - vyrábí prefabrikované betonové stavební dílce. Již v  předchozích ročnících jste mohli vidět celou řadu příkladů netradičního použití betonových prvků v rámci vzorových zahrad.

Datum: 6.4.2018 9:53:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště