Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

VESPER HOMES – Domy s úctou k životu

 

Společnost Vesper Frames s.r.o. staví architekturu vašeho domova. Domov respektující prostor, ne počet místností. Vnímá vaše potřeby a analyzujeme váš životní styl. V dialogu s vámi a v kontextu vašich potřeb vytvoří jedinečný domov respektující váš každodenní život a dění kolem. Jsou vašimi průvodci architekturou. Spojují lidi na cestě za krásnou, funkční a trvalou stavbou. Každý prvek, každý element vašeho domu navrhnou a vyladí ve virtuálním 3D prostředí. Výsledkem je precizní soubor informací o tvaru, použitých materiálech a technologiích. To vše jedním klikem odešlou do výroby, kde roboti a počítačem řízená obráběcí centra pracují rychle, efektivně a přesně.

Mohou hrdě prohlásit, že domy VESPER HOMES jsou vyráběny s přesností švýcarských hodinek. Zvládají projekty s neuvěřitelnou mírou přesnosti a složitosti. Přemění virtuální model na skutečnost. Bez konfliktů, nedorozumění či lidské chyby. Díky tomu může montáž vašeho domu probíhat na jednom místě, kdy každý díl, každý šroub má přesně daný okamžik a místo uplatnění. Je to precizní stavebnice na míru vašemu projektu. Nejsou omezeni prostorem. Staví v jakémkoliv počasí a ročním období - prověřeno Norskem.

Společnost Vesper Frames vám nabízí možnosti, jak nejlépe a nejkvalitněji realizovat prostor – životní styl – domov. Proto výrobu domů doplnili i o výrobu modulárního nábytku pod značkou Rexta. Moduly se dají libovolně spojovat jak na sebe, tak vedle sebe a vytvoříte si tak svůj vlastní designový originál, na který nikde jinde nenarazíte, od sedacího botníku, originální knihovny, komody do dětského pokoje nebo vestavěného nábytku.

Protože jsou stavby VESPER HOMES udržitelné a energeticky plusové a chce společnost tento trend dodržet i v budoucnu, má pro vás průlomovou technologii vytápění, a to celomastkovými kamny Akustone. Jedná se tak o jedinečné řešení vytápění pro stávající stavby, ale i novostavby postavené po roce 2020.

Pokud hledáte někoho takového pro dialog o svém domově, s důvěrou se obraťte na Vesper Frames. Máte projekt, studii, koncept nebo jen představu o vašem domově? Přijďte na jejich stánek a společně jim můžete vdechnout život.

 

Datum: 28.2.2019 21:46:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště