Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

DSB
2.-4.3. 2023

Dřevo a stavby Brno

VESPER HOMES DOMOV KOLEM VÁS A VAŠEHO ŽIVOTNÍHO STYLUVěříme, že i vy může přispět svou individualitou k hezčímu světu. Proto žádný námi navržený dům není stejný. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně nejen ve smyslu vzhledu a funkce domu, který propisuje Vaše DNA, ale také z hlediska samotného prostoru, v němž se dům bude nacházet.

Nejsme jen stavitelé domů, jsme architekti. Díky tomu máme pod kontrolou celý proces od návrhu domu, po jeho výrobu, stavbu a následnou údržbu. To nám pomáhá garantovat kvalitní a rychle odvedenou práci.

Našimi klienty jsou lidé nároční, zaměření na detail, ale přitom ohleduplní k okolí a přírodě. Jsou to lidé, kterým je blízká naše filozofie a vyznávají stejné či podobné hodnoty. Ke všemu, co děláme, přistupujeme s udržitelností a úctou k přírodě. Naší povinností je zanechat po sobě svět v lepším stavu. Zde můžete shlédnout některé konkrétní příběhy našich klientů.

Pokud hledáte někoho takového pro dialog o svém domově, jsme to my. Máte-li projekt, studii, koncept nebo jen představu o vašem domově? Přijďte za námi a společně mu vdechneme život.

Na Stavebním veletrhu nás najdete v pavilonu V , stánek č. 77

Tým VESPER HOMES

 

Datum: 31.3.2022 7:42:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště