Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

DSB
2.-4.3. 2023

Dřevo a stavby Brno

Stavební veletrh se uskuteční v únoru 2022


S ohledem na aktuální vývoj epidemické situace a nastavení protiepidemických opatření PES je vedení Veletrhů Brno a.s. nuceno zrušit letošní ročník Stavebního veletrhu Brno, veletrhu Dřevo a stavby Brno a veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX. Další ročník veletrhů, které nabízejí přehled v oboru stavebnictví a bydlení, inspiraci a setkání s odborníky, se budou konat 23.-26. února 2022.

„Bez perspektivy uvolnění pořádání hromadných akci do konce dubna nelze veletrh

v současné nejistotě připravovat a uspořádat. Soubor protiepidemických opatření PES bohužel řadí veletrhy do kategorie s nesrovnatelnými subjekty jako zoologické zahrady, muzea, galerie. Obchodní podstata veletrhu, potřebnost veletrhu pro velkoobchod
a výměnu informací zůstává nepochopena, i když jsme navrhli relativně přísná bezpečnostní opatření pro konání veletržních akcí“
, komentuje situaci generální ředitel Jiří Kuliš. 

„Uspořádat Stavební veletrh v dubnovém termínu je nemožné. Přípravy jsme ukončili
s ohledem na snížení rizika zmařených investic do přípravy na straně vystavovatelů
a nás jako organizátora,“
sdělil Martin Videczký, ředitel projektu.

Profesní svazy veletrh podporují

Profesní svazy, partneři i vystavovatelé považují komplex stavebních veletrhů

za důležitou prezentační platformu a podporují jeho konání. „Tento veletrh je vždy ideální příležitostí pro bezprostřední kontakt nejen s obchodními partnery, ale také se spotřebiteli. Vnímáme BVV jako zkušeného a respektovaného partnera, se kterým velmi rádi spolupracujeme. Přeji organizátorům Stavebních veletrhů Brno mnoho dobrých partnerů při pořádání dalších ročníků, a aby rok 2022 byl pro všechny šťastným číslem,“ uvedl Bohuslav Hamrozi, prezident Cechu topenářů a instalatérů České republiky.

„Bohužel se nyní musíme přizpůsobit vzniklé situaci ohledně setkávání. Věříme však, že v roce 2022 přivítáme na našich stáncích opět zájemce o dřevostavby v rámci veletrhu Dřevo a stavby Brno,“ dodala Lenka Trandová, ředitelka ADMD.

Společnost Veletrhy Brno intenzivně usiluje o dohodu na formě a podmínkách bezpečného konání veletrhů. 

 

Datum: 26.2.2021 8:00:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště