Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

DSB
2.-4.3. 2023

Dřevo a stavby Brno

Veletrh Dřevo a Stavby Brno se uskuteční v dubnu 2022


"Současná nestabilita zdravotní situace i obavy z dalšího negativního vývoje ohrožují možnost úspěšného pořádání veletrhu v únorovém termínu. Pro omezení rizika zmařených investic ze strany vystavovatelů i pořadatele dochází k přesunu komplexu veletrhů do vhodnějšího dubnového termínu," 
uvedl generální ředitel Tomáš Moravec.

„Věříme, že epidemická situace na konci dubna již bude optimistická a prostředí pro pořádání veletrhů bude stabilní,“ doplnil tiskový mluvčí společnosti Jaroslav Bílek

Veletrh SVB, DSB a Mobitex se posunem vrací do svého původního termínu, na který byli vystavovatelé a návštěvníci zvyklí ještě před několika lety. Je tradičním místem setkávání odborníků a široké veřejnosti napříč oborem stavebnictví a interiérového designu. Pokrývá realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály i výrobky a samotné stavební konstrukce. Na akci se prezentují představitelé udržitelného stavitelství, dodavatelé montovaných domů, architekti, designéři, řemeslníci a studenti stavebních oborů.

V dubnu na návštěvníky čeká kromě prezentace produktů, zajímavých přednášek a ukázek také řada bezplatných poradenských center, která mohou pomoci k výběru vysněného bydlení. 

Společnost Veletrhy Brno děkuje všem vystavovatelům, partnerům a návštěvníkům za pochopení a věří, že se podaří připravit úspěšnou akci v novém termínu.

 

Datum: 20.12.2021 16:00:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště