Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

DSB
2.-4.3. 2023

Dřevo a stavby Brno

V ADMD zahájili podzimní sérii vzdělávání ve WOOD campu


Veletrh Dřevo a stavby Brno se uskuteční pod záštitou Asociace dodavatelů montovaných domů. Ta ještě před zahájením školního roku odstartovala novou sérii vzdělávacích seminářů o dřevostavbách. Připojte se zdarma na online seminář Akustika dřevostaveb již 21. 9. 2021 odpoledne!


WOOD camp je projekt zahrnující pravidelné online semináře pro projektanty, architekty, stavební dozory a studenty. Účastníkům vysvětlí, jak se pustit do projektování dřevostaveb a překonávat různá úskalí návrhu. Odstartoval tématem Konstrukční detaily dřevostaveb 31. 8. 2021.

Cílem následujícího semináře je představení problematiky konstrukcí na bázi dřeva z hlediska vzduchové a kročejové neprůzvučnosti od rodinných domů, přes řadové a bytové domy až po administrativní výstavbu. Od základních pojmů přes požadavky až po návrh, detaily a realizace vícevrstvých sendvičových konstrukcí.

Podívá se na porovnání jednovrstvých konstrukcí (cihla) versus vícevrstvé konstrukce (dřevostavby). Seminář Akustika dřevostaveb proběhne 21. 9. 2021 v 15:00 hodin.

REGISTROVAT SE

Architekti a stavební inženýři mají navíc možnost účastí na seminářích získat body do celoživotního vzdělávání u organizací ČKA a ČKAIT. Více informací ZDE.

Další témata WOOD campu:

5. 10. 2021 Dřevostavby z pohledu statiky
26. 10. 2021 Dřevostavby z pohledu energetického návrhu
16. 11. 2021 Projektování dřevostaveb v systému BIM

V rámci projektu WOOD camp se můžete zúčastnit online semináře ZDARMA každé 3 týdny. Vždy v úterý od 15:00 hodin proběhne přednáška s následnou možností diskuze. WOOD camp probíhá na platformě Google Meet a je třeba se registrovat na každý seminář zvlášť.

Projekt WOOD camp pro Vás organizuje ADMD. Buduje komunitu profesionálů, kteří se chtějí vzdělávat a navrhovat kvalitní dřevostavby.

Záznamy jarních seminářů najdete ZDE na YouTube kanále ADMD – Dřevostavby kvalitně.

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) je seskupením firem, které jsou přesvědčeny, že touha po kvalitním bydlení v dřevostavbě nemusí být pouhým snem. Chceme, aby se domy stavěly kvalitě a s ohledem na životní prostředí.

 

Datum: 21.9.2021 10:41:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště