Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

DSB
27.2. - 2.3. 2019

Dřevo a stavby Brno

Jediný prostor pro prezentaci dřevostaveb na Moravě? Veletrh DSB!

Veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno je zaměřen především na prezentaci dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů pro dřevostavby a konstrukce, základů a opláštění pro dřevostavby. Nabídku vystavovatelů rozšiřuje doprovodný program veletrhu, který je připraven ve spolupráci s odbornými partnery a asociacemi, a to jak pro odborníky, tak i pro zájemce o dřevěné stavění z řad široké veřejnosti.
 

Jaké byly Stavební veletrhy Brno 2015? Větší a lepší!

Stavební veletrhy Brno se v roce 2015 nesly ve znamení nárůstu spokojenosti – a to jak vystavovatelů, tak i návštěvníků. Na veletrzích se prezentovalo o více než 10 % více firem než v roce 2014. Konkrétně pak 769 firem z 20 zemí světa na čisté výstavní ploše přes 19 000 metrů čtverečních zhlédlo během čtyř dnů konání akce přes 44 000 návštěvníků s konkrétními dotazy zaměřenými na stavbu, rekonstrukci či vybavení interiéru. Pro rok 2016 předpokládáme pokračování tohoto pozitivního trendu.
 

Cena za plochu závisí na Vašem výběru umístění expozice

I v roce 2016 je cena za výstavní plochu závislá na výběru výstavní plochy vystavovatelem. Dřívější přihlášení na veletrh tedy přináší větší možnost výběru plochy. Co se týká cenových podmínek, pak cena volné plochy je stanovena na 900,- Kč/m2, cena kryté plochy se pohybuje dle vybrané zóny v pavilonu od 1.200,- Kč/m2.

 

Jak správně zvolit vhodné osvětlení do domácnosti

První ročník tohoto atraktivního projektu, který radil s výběrem vhodného osvětlení do domácnosti, byl zajímavý pro drtivou většinu návštěvníků. V roce 2016 dojde z důvodu jeho rozšíření o nové místnosti, audiovizuální techniku, řídící systémy a další atraktivní témata k jeho přesunu do samostatného pavilonu M s rozlohou přes 300 metrů čtverečních. Návštěvníci si opět budou moci vše v reálných podmínkách vyzkoušet. Chybět nebude ani doprovodný program a poradenské centrum. Partnery projektu jsou společnosti ABB, OSRAM Česká republika, Pražská energetika, Studio Jasyko a Veletrhy Brno.
 

Zahradní architektura tentokrát i s prvkem vody

V roce 2015 nabídl projekt Zahradní architektury na více než 1500 metrech praktické ukázky různých druhů zahrad, zahradního nábytku a dřevěných doplňků do zahrad. Pro rok 2016 počítáme s jeho dalším rozšířením, mimo jiné o prvek vody. Toto téma je atraktivní pro 98 % návštěvníků, kteří se zajímají především o zahradní stavby, zeleň – rostliny, dřeviny, ruční nářadí a potřeby pro kutily.
 

Kvalitní a zdravotně nezávadný nábytek na veletrhu MOBITEX

Problematice výběru kvalitního, zdravotně nezávadného nábytku se bude věnovat veletrh MOBITEX skutečně komplexně – ať už v rámci odborného doprovodného programu, expozicích vystavovatelů, v neposlední řadě také v nezávislých odborných poradenských centrech oborových asociací a svazů.
 

Veletrh PTÁČEK při Stavebních veletrzích Brno
Souběžně se Stavebními veletrhy Brno bude probíhat v pavilonu V i Veletrh PTÁČEK společnosti PTÁČEK - velkoobchod, který bude zpřístupněn široké veřejnosti v pátek 22. a v sobotu 23. dubna. V rámci této akce představí společnost PTÁČEK - velkoobchod, a. s. svoji nabídku výrobků více než 130 dodavatelů z oboru topení – plyn – voda – sanita – inženýrské sítě.

 

Chcete vystavovat výhodněji? Přihlaste se do 15. prosince 2015!

Více informací naleznete zde

 

Datum: 3.9.2015 8:58:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Odborný partner

 

 

 

Hlavní mediální partner


Časopis DŘEVOstavby
Časopis sruby a roubenky

 

Současně také

Stavební veletrh Brno
27.2. - 3.3. 2019


MOBITEX
27.2. - 3.3. 2019Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště