Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

DSB
26.-29.2. 2020

Dřevo a stavby Brno

Přihlaste se na veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno nyní za nejvýhodnější ceny!

 

Veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno a Stavební veletrh Brno se budou konat v termínu 26. – 29. února 2020. Souběžně s ním se uskuteční také veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX. Přihlaste se do 30. listopadu a získejte nejvýhodnější ceny i větší možnost výběru plochy v novém pavilonu V!

Veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno představuje ucelenou prezentaci oborů dřevěných staveb a konstrukcí, materiálů pro dřevostavby a konstrukce, základy a opláštění pro dřevostavby a dalších oborů, které jsou úzce spjaty s dřevostavbami. Podrobné oborové členění

Stavební veletrh Brno prezentuje průřez celým odvětvím stavebnictví. Pokrývá realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební konstrukce a technické zařízení budov.  Podrobné oborové členění

 

Témata Stavebního veletrhu 2020

Hlavním tématem Stavebního veletrhu 2020 bude Vnitřní prostředí budov a tepelný komfort, které se bude prolínat všemi čtyřmi dny veletrhu. Zahrne oblast kvality života, tedy zdraví, pohodlí, odpočinek a relaxaci, ale i produktivitu, energetickou náročnost či hodnotu nemovitosti.

Veletrh se zaměří na čtyři dílčí témata:

 • Zelené střechy a zelené fasády – obsáhne vše od projektu až po údržbu a zaměří se nejen na jejich funkce a benefity a vliv na okolní i vnitřní prostředí budov, ale také na dotační program Zeleň střechám.
 • Topení a chlazení – vyzdvihne realizace s ohledem na provozní a energetickou náročnost a moderní systémy a jejich vliv na vnímání teploty člověkem
 • Větrání a stínění – vliv na zdraví člověka, eliminace rizikových faktorů bydlení jako je tvorba plísní, průvan, přehřívání prostoru nebo nedostatek denního světla.
 • Osvětlení a akustika – typy světelných zdrojů, druhy svítidel a jejich rozmístění, barevné úpravy prostor, eliminace hluku z okolního prostředí a eliminace přenosu hluku v rámci bytové jednotky.

Novinkou na Stavebním veletrhu bude Festival architektury s tématem Stavitelství ohleduplné k životnímu prostředí. Představí inovace stavitelství, které umožňují stavět udržitelně a s minimálními dopady na životní prostředí.

Na návštěvníky z řad odborné i široké veřejnosti čeká kromě prezentace produktů, zajímavých přednášek a ukázek také řada bezplatných poradenských center či studentské soutěže a ukázky prací učňů pořádaných na podporu řemesel. Konat se bude také tradiční soutěž Zlatá medaile o nejlepší exponáty veletrhu.

Přihlaste se do 30. listopadu za nejvýhodnější ceny

Využijte termín podání přihlášek za zvýhodněnou cenu a přihlaste se do 30. listopadu 2019!

Dřívější přihlášení s sebou nese i větší možnost výběru plochy v novém pavilonu V. Využijte termín konání veletrhu na začátku roku pro představení vašich novinek pro rok 2020 a nasmlouvání si zakázek před zahájením stavební sezóny.

Zajímají vás další informace? Neváhejte se na nás obrátit!

Cenové podmínky, přihláška ve formátu pdf a speciální nabídky balíčků

Přihlaste se online!

Místo konání

Zázemí Stavební veletrh Brno a veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno nalezne v pavilonu V, který nabízí kompletní zázemí včetně restaurace a výstavní plochu o rozloze 12 020 m2. Studentské soutěže a ukázky prací učňů řemeslných oborů se budou konat v pavilonu A2 a veletrh MOBITEX v pavilonu F.

Pavilon V - pohled zvenku Pavilon V - pohled zvenku
Pavilon V Pavilon V

Ohlédnutí za Stavebním veletrhem a veletrhem MOBITEX 2019

 •  Nový zimní termín konání veletrhu umožňující získání potřebných informací, přehledu o novinkách a nalezení realizátorů a dodavatelů staveb ještě před zahájením stavební sezóny.
 • Rekordních 15 poradenských center
 • Obsazeny pavilony P, F, Z
 • Na výstavní ploše 18 344 m2 se prezentovalo 314 vystavujících firem
 • Navíc se zde představily produkty dalších 201 firem
 • Veletrh navštívilo celkem 26 547 návštěvníků z 12 zemí
 • V tiskovém středisku se akreditovalo 67 novinářů

Závěrečná zpráva 2019

Datum: 26.8.2019 10:51:00

Současně také

Stavební veletrh Brno
26. - 29.2. 2020


MOBITEX
26. - 29.2. 2020


Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště