Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY – Domy s přívlastkem

 

Dovolujeme si Vám představit společnost MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY se sídlem ve Velkém Meziříčí zabývající se výstavbou energeticky úsporných a nízkoenergetických dřevostaveb. V naší práci si bereme za vzor moravskou poctivost a pohostinnost, proto Vám chceme dát to nejlepší - realizujeme pro Vás DOMY S PŘÍVLASTKEM.

Na začátek jsme pro Vás z nepřeberné nabídky průměrných typových řešení vybrali několik projektů, které nás oslovily vytříbenou dispozicí a osobitou jiskrou dávající našim domům něco navíc. Každý dům nese jméno bezprostředně se vztahující k našemu národnímu bohatství – moravskému vínu.

Vybrat ta správná jména pro jednotlivé domy pro nás představovalo velkou výzvu, protože jménem dáváme domu také duši. Mezi našimi domy objevíte zvučná označení odrůd jako Aurelius, Savignon či Merlot, podmanivý Klaret, chladivé Rosé, překvapivé Cuvée, atraktivní Sonberk a tajuplný Neronet. Otevřete si naši webovou prezentaci nebo katalogové listy, nechte se pozvat dál do Vašeho vysněného domu a hledejte nitky souvislostí s jeho jménem nebo jen plnými doušky vnímejte jeho kouzlo…


Nabízíme ekonomicky dostupné bydlení pro každou rodinu v energeticky a ekologicky šetrném domě, který je navržen podle nejmodernějších trendů. Garantujeme Vám spolehlivou statiku a dlouhou životnost certifikovaného stavebního SYSTÉMU DNK. Díky naší 100% suché výstavbě a dokonalé koordinaci prací můžete bydlet již za několik týdnů. Proto neváhejte, buďte chytří a postavte Váš dům s námi – pro nás to bude DŮM S PŘÍVLASTKEM. 

Ing. Aleš Tajbr, Ph.D. – ředitel, info@moravskedrevostavby.cz, +420 723 885 175, www.moravske-drevostavby.cz

 


 

 

Datum: 21.2.2017 7:47:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště