Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Moderní dřevostavby PURLIVE s veletržní slevou 15 % a 50 %!

 

Společnost PURLIVE spol. s r.o. se zabývá výrobou vlastních stavebních systémů s využitím moderních materiálů a realizací dřevostaveb. Stavební systémy PURLIVE mají mnohá uplatnění, jak při výstavbě budov pro rodinné bydlení, na něž se firma specializuje, tak při výstavbě budov průmyslových, komerčních a občanské vybavenosti. PURLIVE představuje rodinné domy – dřevostavby PURLIVE, stavební systém PURLIVE a modulární dřevostavby KŮLNA.

Stavební systém PURLIVE je univerzální systém pro řešení konstrukcí nosných stěn, stropů a střech různých typů staveb, u kterých je kladen absolutní důraz na ekonomičnost a ekologičnost. Lze jej zařadit mezi celosvětově známé SIP (Structural Insulated Panel) systémy, které jako základní konstrukční prvek používají samonosný sendvičový panel. Jako izolace je u panelů použita speciálně aplikovaná tvrdá, litá PUR pěna. Systém je připraven dostát veškerým požadavkům kladeným na moderní konstrukce, a to jak těm současným, tak těm budoucím. Již dnes tedy máte možnost stavět ze systému, který vyhoví požadavkům na bydlení budoucích generací.

Společnost nabízí také moderní stavební systém KŮLNA, který představuje nejnovější trend ve výstavbě. Variabilita systému umožňuje využívat KŮLNU nejen pro bydlení, ale také například pro občanské stavby, kanceláře, školky, rekreační objekty, apod. Hlavní myšlenka spočívá v jednoduchosti. Každá KŮLNA je sestavena z jednoho či více tzv. modulů, které jsou připraveny ve výrobě za dodržování přesných výrobních postupů. Tyto moduly jsou následně převezeny na stavbu, kde jsou během krátkého času sestaveny do podoby zvolené varianty. Jádrem každé varianty je tzv. základní modul, který obsahuje kuchyň, technické a hygienické zázemí. K tomuto modulu jsou poté dle potřeby připojovány další části stavby, ve kterých se nachází ložnice, obytné prostory, apod. Dispozice je navržena tak, aby bylo možné kdykoliv v budoucnosti připojit další moduly a nechat tak stavbu růst dle aktuálních potřeb. Celá konstrukce KŮLNY je řešena jako dřevostavba, opatřená kvalitní tepelnou izolací z polyuretanové (PUR) pěny. Vnější povrch stěn je možné opatřit jak omítkou, tak i dřevěným obkladem, případně jinými běžnými materiály. Vzorovou modulární dřevostavbu KŮLNA vystavuje PURLIVE ve stálé expozici Národního stavebního centra (NSC) vedle brněnského výstaviště, vstup celoročně zdarma.

V rámci Stavebních veletrhů Brno Vám společnost PURLIVE nabízí možnost využít mimořádných veletržních slev ve výši 15 % na stavební systém a 50 % na projektovou dokumentaci ke stavebnímu řízení. Nabídka platí do konce roku 2018 a bude vyčíslena v cenové nabídce na stavbu rodinného domu ze systému PURLIVE. Zvažujete-li stavět dřevostavbu, neváhejte a využijte této příležitosti.

Více informací na www.purlive.cz nebo na stánku 071 v pavilonu P.

Datum: 23.4.2018 14:48:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště