Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Dřevěná okna s hliníkovým opláštěním WindowStar – kouzlo dřeva a extrémní životnost

 

Společnost WindowStar s.r.o. je dlouholetý a prověřený výrobce výplní stavebních otvorů. Dřevěná okna a vchodové dveře vyrábí v závodě v Plané nad Lužnicí od roku 1989 (dříve pod značkou ELK), plastová okna od roku 1997. Díky více než 28leté tradici mají okna WindowStar v rodinných i bytových domech a kancelářích tisíce českých i zahraničních zákazníků. Okna a dveře WindowStar naleznete také ve všech dřevostavbách ELK. Zkušenosti s tolika realizacemi činí z firmy WindowStar jednoho z nejzkušenějších výrobců na poli dřevěných i plastových oken v ČR. Plastová i dřevěná okna a dveře nabízí WindowStar i ve variantě s hliníkovým opláštěním či v protipožárním provedení. Samozřejmostí dodávek je montáž proškolenými montážníky, odpovídající zákaznický servis a nadstandardní záruka 5 let. Všechny výrobky mají CE certifikáty a osvědčení o zkoušce pro český i rakouský trh.

Okno jako jeden z nejdůležitějších atributů našeho bydlení slouží nejen k prosvětlení prostoru a kontaktu s okolním světem, ale také bezpečně odděluje náš domov od nežádoucích jevů vnějšího prostředí, ať již se jedná o vlivy počasí či nezvané hosty. Kvalita, odolnost a energetická úspornost v poměru k finanční dostupnosti staví před dnešní výrobce stále nové výzvy.

Dřevěná okna s hliníkovým opláštěním – kouzlo dřeva a extrémní životnost

Kombinace přírodního masivního dřeva a odolného hliníku ideálně spojuje všechny jejich přednosti. Konstrukční provedení zajišťuje dokonalou funkčnost a tepelnou izolaci. Z vnitřní strany je použito vysoce kvalitní dřevo, dotvářející harmonické prostředí domova, vně odolné hliníkové opláštění chránící před vlivy vnějšího prostředí. Tím odpadá nutnost oprav a obnov externích nátěrů. Tato varianta oken se tak stává takřka bezúdržbovou, přičemž prodlužuje životnost oken o mnoho let. Dřevohliník je moderním trendem vhodným i pro nízkoenergetické a pasivní domy. Výběr dřeva a barevné provedení opláštění závisí na individuálním výběru zákazníka. Jednoduché a čisté tvary dodají na jedinečnosti každé budově.

Pasivní dveře s hliníkovým opláštěním (EXPERIENCE 116mm), tepelná izolace Ud=0,8 W/m²KPozornost v této kategorii oken a dveří si zaslouží zejména moderní modely Stratos 110 a SKY 110. Oba produkty tvoří celodřevěný vícevrstvý okenní profil o stavební hloubce 110 mm, který lze vyrobit ze smrku, modřínu, dubu nebo meranti. Izolační trojsklo Ug 0,5 W/m²K ve standardu, meziskelní rámeček „Swisspacer U“, kování Maco Multimatic s mikroventilací a víceúrovňové těsnění, utváří jedinečné vlastnosti produktu. Standardem je zabezpečení proti vloupání třídy A a možnost rozšíření zabezpečení proti vloupání až do třídy RC2. Hliníkové opláštění nabízí zadní ventilaci a stálobarevný práškový nástřik Premium. Stratos 110 má křídlo i rám v jedné rovině, čímž je opticky dosaženo úzké venkovní pohledové šířky. Skryté kování MultiPower je zde standardem.

Kromě oken a dveří WindowStar vyrábí mnoho typů a provedení vchodových dveří, včetně pasivního provedení.

Roh pasivních vchodových dveří s hliníkovým opláštěním Roh pasivních vchodových dveří s...
Model SKY 110 Model SKY 110
Model Stratos 110 Model Stratos 110

Stratos 110 - oboustranný pohled zvenku i zevnitř v jedné rovině Možnost úplného zabudování rámu do stavebního otvoru – architektonicky atraktivní. Stratos 110 - oboustranný pohled zvenku i...
Stratos 110 - z vnitřní pohledové strany masivní dřevěný hranol. Kování je zcela skryté. Stratos 110 - z vnitřní pohledové strany...
Stratos 110 - komfortní nízký práh se stavební výškou pouze 30 mm a dvojitým systémem těsnění. Stratos 110 - komfortní nízký práh se...

Kompletní nabídku produktů WindowStar najdete na www.ws-mojeokna.cz. Ukázku produktů můžete vidět také na stánku WindowStar v rámci pavilonu P na Stavebních veletrzích Brno.

Datum: 28.3.2018 14:34:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště