Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Den otevřených dřevostaveb 2018

 

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) pořádá pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují, akci pod názvem „Den otevřených dřevostaveb 2018“, jejímž cílem je propagovat u široké veřejnosti kvalitní dřevostavby, a to nejenom vzorové a referenční domy, ale i rozestavěné stavby členských firem ADMD. 

„Den otevřených dřevostaveb 2018“ se bude konat Pozvánka na den otevřených dřevostaveb v sobotu 6. 10. 2018 od 10:00 do 17:00 hodin, kdy budou na území celé České republiky otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové, referenční a rozestavěné domy většiny členských firem ADMD. Akce, kterou pořádá Asociace dodavatelů montovaných domů, bude mít moto: Dřevostavby od ADMD = kvalita, jistota a spokojenost zákazníka.

Smyslem akce je poskytnout návštěvníkům komplexní a kompetentní informace o dřevěných montovaných domech, co nejvíce prezentovat a přiblížit moderní dřevostavby, jejich konstrukci, vlastnosti i samotnou technologii výstavby. 

Den otevřených dřevostaveb 2018 vám umožní si domy nejenom prohlédnout na vlastní oči, ale i osahat, prozkoumat všechny detaily konstrukce a dozvědět se od kvalifikovaných odborníků z jednotlivých firem všechny potřebné informace, které při svém rozhodování potřebujete, např. o aktuálních cenách a slevových akcích, možnostech financování, průběhu stavebního řízení a časovém harmonogramu zakázky, záruce, vybavení domů domácí technikou apod. Jinými slovy se dá říci, že se jedná o Den otevřených dveří ve vybraných dřevostavbách v ČR. 

Do akce se svými vzorovými domy zapojí většina členů ADMD a počet staveb, které budete moct navštívit, se bude pohybovat kolem čtyřiceti. Detailní přehled a charakteristiky staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce, kteří vám budou ve vzorových domech k dispozici, bude od 18. 9. 2018 zveřejněn na webových stránkách www.DenDrevostaveb.cz. Tam se také dozvíte podrobnosti o soutěži, která bude probíhat na Facebooku Asociace dodavatelů montovaných domů.

Asociace dodavatelů montovaných domů věří, že akce přinese všem zájemcům, resp. návštěvníkům nejenom zkvalitnění a prohloubení informací, ale přispěje k dalšímu posílení pozitivního vnímání a povědomí o dřevostavbách. „Den otevřených dřevostaveb 2018 jistě také zvýší již dnes kladné vnímání o dřevěných montovaných domech realizovaných členy Asociace dodavatelů montovaných domů“, říká předseda Asociace dodavatelů montovaných domů Ing. Vratislav Blaha, CSc. a dodává: „Pokud se pro dřevěný montovaný dům na základě prohlídky vzorových domů rozhodnete a smlouvu o dílo se zhotovitelem uzavřete rychle, můžete se již o prázdninách roku 2019 nastěhovat a užívat si příjemného a energeticky úsporného bydlení ve své nové dřevostavbě“.

Vzorové dřevostavby Vzorové dřevostavby
Vzorové dřevostavby Vzorové dřevostavby
Vzorové dřevostavby Vzorové dřevostavby

Datum: 3.9.2018 11:46:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště