Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Chystáte se stavět dřevostavbu? Zastavte se na veletrh DSB!

 

Zájemci o dřevostavby by si neměli nechat ujít veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno, který od středy 20. do soboty 23. dubna nabídne ucelenou přehlídku dodavatelů dřevěných staveb. Nabídku vystavovatelů doplňuje doprovodný program a poradenském centrum, které se zaměří na všechny otázky okolo stavby a bydlení v dřevostavbě. Stranou pozornosti nezůstane ani problematika péče o dřevo. Praktickou inspiraci z hotových dřevěných montovaných domů nabídne Stavební centrum Eden 3000, které se nachází v blízkosti brněnského výstaviště.

 

Dřevostavba od A do Z

Páteční doprovodný program veletrhu DSB představí dřevostavby jako energeticky efektivní a ekologicky šetrné domy. Na jaká témata se můžete těšit? Program zahájí přednáška s názvem. Jsou dřevostavby tématem dneška? Dále budou představeny faktory, které ovlivňují vnitřní ovzduší dřevostaveb nebo Zásady šetrného stavění aneb co je to udržitelná výstavba. Nebude chybět ani moderovaný DUEL – energeticky pasivní dům versus energeticky plusový dům. Nebudou chybět ani rady, jak si vybrat zhotovitele kvalitní dřevostavby.

 

Poradenské centrum ADMD

Součástí doprovodného programu veletrhu je také návštěvnicky vyhledávané odborné poradenské centrum Asociace dodavatelů montovaných. Zájemci zde budou moci získat odborné nezávislé informace od skutečných odborníků, kteří jsou po celou dobu konání k dispozici pro návštěvníky veletrhu zcela zdarma. Zajímá Vás technologie staveb na bázi dřeva? Chystáte si pořídit vlastní bydlení? Na co si dát pozor při výběru dodavatele Vašeho vysněného domu? Jak financovat Váš dům? Nebo jak ochránit dřevo před houbami, plísněmi či hmyzem? To je jen krátký přehled možných dotazů, na které získáte odpovědi v poradenském centru veletrhu DSB – Dřevo a stavby Brno.

 

Den energeticky úsporného bydlení 2016 v Národním stavebním centru v Brně

Den energeticky úsporného bydlení 2016 se se uskuteční v sobotu 23. dubna v areálu Centra vzorových domů EDEN 3000 a je určen pro zájemce o problematiku energeticky úsporného vytápění respektive bydlení v rodinných domech. Pro návštěvníky jsou připraveny například komentované prohlídky expozic stavebního a interiérového centra nebo přednášky, individuální odborné poradenství a konzultace spojené s vybavením domu tepelnými čerpadly, solárními nebo fotovoltaickými panely, řízeným větráním s rekuperací popř. klimatizačním zařízením, inteligentními systémy řízení, inovativní řešení úspor vody a energií v objektu. Kompletní sobotní program naleznete zde


Získejte vstupenku na veletrh výhodněji!

Chcete navštívit veletrh výhodněji? Zakupte si vstupenku online! Zvýhodněné vstupenky získáte zde. Vyberte Stavební veletrhy Brno a veletrh MOBITEX, zaplaťte online, a navštivte veletrh za 80 Kč. Sleva platí pouze pro úspěšně provedenou online platbu. Další možností, jak navštívit Stavební veletrhy Brno a souběžně konané akce za 80 Kč, je odpolední návštěva - ve všední den od 15.00 hodin - nebo pak v sobotu, kdy platí zvýhodněná cena vstupenky po celý den!

Více informací naleznete na www.bvv.cz/dsb

 

Datum: 20.4.2016 7:14:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště