Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

DSB
2.-4.3. 2023

Dřevo a stavby Brno

ATRIUM na Stavebním veletrhu Brno

 


Na tradičním Stavebním veletrhu v Brně nemůže společnost ATRIUM ani tentokrát chybět. Po dvou letech v online prostředí se rádi potkáme osobně se zájemci o dřevostavby i se zástupci ostatních vystavovatelů.

Očekáváme hojnou účast, zájem o dřevostavby stále roste. Dřevěné domy jsou populární nejen díky svým vlastnostem, unikátnímu klimatu, ekologičnosti, ale i díky rychlosti a bezproblémovosti jejich realizace. Staví se suchou cestou a vyrábějí se ve výrobních halách. 

Společnost ATRIUM na veletrhu představí širokou nabídku typových domů, které realizujeme v unikátní technologii difuzně otevřené konstrukce ATRIUM DifuTech®. Na veletržním stánku budou k dispozici naši odborníci, kteří rádi pomohou i s řešením individuálních projektů.

Jsme rádi, že můžeme i prostřednictvím veletrhu posílit naši pozici na stavebním trhu. V novinkách představíme naši aktuální nabídku pro sezónu 2022, včetně řešení vytápění, které je v ceně domu, dále nabídneme zájemcům špičkové designové katalogy našich dřevostaveb. Naší specialitou je pak katalog vybavení domů, včetně produktové nabídky. Více informací naleznete na www.atrium.cz.

Kdo se na veletrh nedostane, může navštívit Centrum dřevostaveb v Brně www.centrumdrevostaveb.cz

 

Datum: 21.3.2022 14:33:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště