Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

DSB
26.-29.2. 2020

Dřevo a stavby Brno

Asociace dodavatelů montovaných domů na veletrhu DSB

 

Zájemci o kvalitní dřevostavby by si neměli nechat ujít veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno, který se bude konat od středy 25. do soboty 28. dubna 2018 a který nabídne mimo jiné i ucelenou přehlídku dodavatelů (zhotovitelů) dřevěných montovaných staveb. Nabídku vystavovatelů doplní zajímavý doprovodný program a poradenské centrum Asociace dodavatelů montovaných domů, které se zaměří na všechny otázky související se stavbou a bydlením v moderní dřevostavbě.

Dřevostavba od A do Z
Asociaci dodavatelů montovaných domů bude na veletrhu zastupovat šestnáct členů a partnerů na společné expozici.  Stranou pozornosti nezůstane ani problematika péče o dřevo. Praktickou inspiraci z hotových dřevěných montovaných domů nabídne centrum vzorových domů Eden 3000, které se nachází v blízkosti brněnského výstaviště.

Dřevostavby od A do Z
Páteční doprovodný program veletrhu DSB – Dřevo a stavby Brno, který organizuje Asociace dodavatelů montovaných domů, představí dřevostavby jako energeticky efektivní a ekologicky šetrné domy. Na jaká témata se můžete těšit? Program zahájí přednáška s názvem: Jsou dřevostavby tématem dneška? Dále budou představeny faktory, které ovlivňují vnitřní ovzduší dřevostaveb pod názvem „Zdravý dům“, nebo „Zásady šetrného stavění aneb co je to udržitelná výstavba“. Pro potencionální investory bude jistě zajímavá přednáška na téma “Jak si vybrat zhotovitele nové dřevostavby“,  nebo „Co je třeba zohlednit při výstavě rodinného domu“.

Poradenské centrum ADMD
Na stánku Asociace dodavatelů montovaných domů v hale P je pro návštěvníky připraveno odborné poradenské centrum, které organizuje Asociace dodavatelů montovaných domů. Kromě ADMD se na veletrhu představí celkem 25 firem z oboru dřevostaveb. Zájemci zde budou moci získat odborné nezávislé informace od skutečných odborníků, kteří jsou po celou dobu konání k dispozici pro návštěvníky veletrhu zcela zdarma. Zajímá Vás technologie staveb na bázi dřeva? Chystáte si pořídit vlastní bydlení? Na co si dát pozor při výběru dodavatele Vašeho vysněného domu? Jak financovat Váš dům? Nebo jak ochránit dřevo před houbami, plísněmi či hmyzem? To je jen krátký přehled možných dotazů, na které získáte odpovědi v poradenském centru ADMD na veletrhu DSB – Dřevo a stavby Brno.

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD)
je neziskové sdružení firem z oboru dřevostaveb, jehož hlavním cílem je propagovat a garantovat kvalitní dřevostavby od svých členů na trhu v České republice. Dalšími cíli ADMD je prosazování filozofie udržitelného rozvoje a využití obnovitelných zdrojů na trhu v ČR, kultivování podnikatelského prostředí a popularizace oboru dřevostaveb.  Bližší informace naleznete na webu www.admd.cz .

Datum: 5.4.2018 16:17:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště