Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vyřešte administrativu EET bezplatnou aplikací. Projekt EET-zadarmo.cz se představí na Stavebním veletrhu

Nová aplikace umožňuje řemeslníkům zvládnout požadavky spojené s EET přímo na mobilním telefonu. Tým vývojářů ji nabízí zdarma. Více se dozvíte na odborném semináři Start závěrečné fáze EET, který se koná v pátek 28. 2. od 10 hodin v sále Morava v pavilonu A. Pro návštěvníky veletrhu je vstup zdarma, ale musí se registrovat nejpozději 28. 2. do 16 hodin.

 

Nová aplikace umožňuje řemeslníkům zvládnout požadavky spojené s EET přímo na mobilním telefonu. Tým vývojářů ji nabízí zdarma. Více se dozvíte na odborném semináři Start závěrečné fáze EET, který se koná v pátek 28. 2. od 10 hodin v sále Morava v pavilonu A. Pro návštěvníky veletrhu je vstup zdarma, ale musí se registrovat nejpozději 28. 2. do 16 hodin.


Za nabídkou EET-zadarmo.cz stojí tým IT vývojářů a specialistů z různých oborů, kteří se potkali v Jihomoravském inovačním centru a společně připravují projekt ePŘEHLED.cz. „Aplikace ePŘEHLED.cz je určena lidem, kteří chtějí mít ve svém podnikání jednoduše řečeno ekonomický přehled. Například v ní můžete online sledovat, jaká je útrata na konkrétním projektu, kolik se má zaplatit na DPH nebo jaký je celkový zisk. Vyvíjeli jsme do ní i EET, tak jsme si řekli, když už máme zaplacený celý vývoj, proč ho bezplatně nenabídnout i široké veřejnosti,“ vysvětluje zakladatel EET-zadarmo.cz Ondřej Togner, jak celá myšlenka vznikla. „Naší dlouhodobou misí je pomáhat s ekonomickým přehledem v podnikání a tvorba daňových dokladů k tomu neodmyslitelně patří. EET-zadarmo.cz razantně zjednodušuje práci. Sami víme, že může být obtížné držet krok s přibývající administrativou, a tímto chceme pomoci všem k jednoduchému používání EET,“ dodává vývojář.

K využívání aplikace a tím i zvládnutí zákonných povinností spojených s EET stačí pouze vlastní mobilní telefon a připojení k internetu. EET-zadarmo.cz funguje online a poradí si i s tiskem daňových dokladů. Hned po vytvoření může řemeslník poslat doklad zákazníkovi e-mailem nebo ho rovnou vytisknout z vlastní tiskárny. Vytvořený daňový doklad s EET navíc automaticky přijde i na jeho e-mail.

Páteční konference Start závěrečné fáze EET vysvětlí vše kolem povinnosti elektronické evidence tržeb, která se od 1. května 2020 bude týkat i řemeslníků. Účastníci se dozvědí, jak se na tuto povinnost připravit a co nejsnadněji vyřešit evidenci hotovostních plateb. Akci pořádají Veletrhy Brno spolu s Ministerstvem financí a Finanční správou za podpory Cechu topenářů a instalatérů ČR.  Osobní účast přislíbila i vicepremiérka a ministryně financí Alena Schillerová. Pro návštěvníky veletrhu je vstup do sálu Morava v pavilonu A zdarma, ale musí se registrovat nejpozději 28. 2. do 16 hodin. 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště