Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

DSB
26.-29.2. 2020

Dřevo a stavby Brno

Nová zelená úsporám, Dešťovka... Na co můžete dosáhnout?

 

Dobrá rada nad zlato, my radíme zdarma! Na Stavebních veletrzích v Brně vám již tradičně poradíme, jak získat dotace rezortu životního prostředí. Nezávislé odborné poradenství poskytneme především k dotačním programům Nová zelená úsporám, Dešťovka a Operační program Životní prostředí.


Stánek Státního fondu životního prostředí ČR najdete v pavilonu P (vstup 7, vjezd 8) pod číslem 064.

Zeptejte se na vše, co vás zajímá. Zavítejte na stánek SFŽP ČR a odborníci našeho úřadu vám vysvětlí, na jaká konkrétní opatření můžete žádat finanční podporu, jak správně podat žádost o dotaci, jakých chyb se naopak vyvarovat. Poradí s dotacemi na úsporné bydlení z programu Nová zelená úsporám i s příspěvky na využívání dešťové vody v domácnosti známými jako Dešťovka.

Příležitost dáváme i starostům měst a obcí, státním úřadům a institucím, výzkumným pracovištím, podnikatelům či neziskovým organizacím.​ Všem zájemcům představíme Operační program Životní prostředí, který nabízí finanční prostředky na pestrou škálu projektů z různých oblastí životního prostředí.

Vlastníte rodinný dům a přemýšlíte jak ušetřit? Chystáte se stavět či rekonstruovat? Přijďte si poslechnout přednášku Žijte lépe a levněji s našimi dotacemi. Zjistíte, kolik peněz a na jaká opatření získali žadatelé před vámi. Na reálných příkladech vám ukážeme, že dosáhnout na podporu není tak obtížné, jak se někdy tvrdí.

Přednáška „Žijte lépe a levněji s našimi dotacemi“

KDY: čtvrtek 26. 4. 2018, 15:30–16:00 hodin a sobota 28. 4. 2018, 10:30–11:00 hodin
KDE: pavilon P, přednáškové molo

 
 

Datum: 19.4.2018 7:47:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště