Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
3.-6.11. 2016

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Procamping.cz představí vedle karavanů a obytných vozů také půjčovnu a vlastní shop

 

Na letošním ročníku veletrhu Caravaning Brno 2016 představí divize PROCAMPING.CZ společnosti Auto Kora top fanouškům karavaningu kromě obytných vozů a karavanů i něco navíc. V půjčovně obytných vozů a karavanů si můžete zarezervovat vůz na svou příští dovolenou, vybrat si můžete také z nabídky ojetých obytných vozů a v shopu přímo na veletrhu si nakoupíte praktické doplňky pro kempování.

Procamping.cz: Pro aktivní život na cestách

Na výstavě obytných vozů a karavanů CARAVANING BRNO 2016 představí společnost Auto Kora top prostřednictvím své divize PROCAMPING.cz obytné vozy Challenger a karavany Sterckeman z nejnovější produktové řady pro sezónu 2016/2017.

Velkou předností PROCAMPING.CZ je jeho dostupnost v regionech. Zákazníci Procamping.cz si mohou prohlédnout a zakoupit nebo zapůjčit karavany a obytné vozy v síti prodejců v celé České republice i na Slovensku.

Přijďte si prohlédnout obytné vozy CHALLENGER a karavany značky STERCKEMAN v pavilonu P, na stánku č. 38 a zažijte kouzlo jejich interiéru. Pokud uvažujete o koupi ojetého obytného vozu nebo karavanu, můžete si přímo na stánku Procamping na veletrhu vybrat z aktuální nabídky zánovních vozů.

Dodavatelem karavanů a obytných vozů do České republiky i na Slovensko a zároveň oficiálním distributorem je společnost Auto Kora top s.r.o., Valašské Meziříčí. V rámci své divize PROCAMPING.CZ rozšířila společnost svou nabídku o širokou škálu obytných vozidel - karavany, alkovny, vany, polointegrované a integrované vozy - vyráběné jedničkou na evropském trhu, společností Trigano.

Půjčovna karavanů Procamping: Prožijte dovolenou na čtyřech kolech

Na stále větší oblibu karavanů a obytných vozů odpověděla firma Auto Kora top s.r.o. nápadem s vytvořením půjčovny svých obytných vozů a karavanů. Zažijte nevšední dovolenou, při níž díky našim bohatě vybaveným vozům vyzkoušíte veškerý luxus.

Shop Procamping: Vše na jednom místě

V rámci našeho stánku vám stánek PROCAMPING nabídne i další novinku. Přiveze zboží nabízené na e-shopu Procamping.cz. Na jednom místě tak naleznete veškeré praktické příslušenství, které se vám bude na dovolené hodit, ať jsou to grily, nádobí, věci spojené s karavany nebo markýzy, nosiče kol a mnohem více.

 Více informací naleznete zde 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště