Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
3.-6.11. 2016

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Sealender v pohodlí na suchu i na vodě

Tradiční vystavovatel KOV Velim, který je výhradním dovozcem značky Dehleffs do České a Slovenské republiky, přiváží skutečnou lahůdku – karavan, se kterým si užijete tu pravou pohodu na cestě po souši i na vodě! Představujeme Vám Sealender!

Sealender v pohodlí na suchu i na vodě

Toptrade Holešov výhradní zástupce Frankií

Toptrade Holešov je výhradní zástupce pro prodej OA Frankia pro ČR a SR již od roku 1993, to je již 23 let. Provozuje půjčovnu OA v  Holešově, kde je také caravanshop. Na veletrhu budeme vystavovat novou odlehčenou řadu Frankií do 3,5 t,špičkovou řadu PLATIN EDITION, která umožňuje používat 220 V klimu bez připojení na síť, elektricky zdvihatelný nosič kol a další novinky.

Toptrade Holešov výhradní zástupce Frankií

TRANSCOOL – přenosný 12V odpařovací chladič vzduchu 12V / 24 nebo 230V

Transcool je lehký, vysoce účinný 12V přenosný odpařovací chladič vzduchu, který byl vyvinut a vyroben pro australské podmínky. Ať už vás ochladí při rekordním teplu v přívěsu vašeho kempinkového vozu nebo obytného auta, lodě, při rybaření v kempech a bivaku, ochladí řidiče kamionu, autobusu během dlouhé dálkové jízdy či noci, nebo vás ochladí v ložnici/obývacím pokoji, svou práci vždy dokonale zvládá.

TRANSCOOL – přenosný 12V odpařovací chladič vzduchu 12V / 24 nebo 230V

Turčan-Auto kromě vlastní výroby zastupuje i řadu značek

Okrem vlastnej výroby máme zastúpenie a predávame obytné automobily značky Laika, Dethleffs a Sunlight. Od roku 2009 sme importérom značky TRUMA na Slovensku. V roku 2010 sme získali zastúpenie značky Thetford a Fiamma. Pre všetky tieto značky sme sa na Slovensku stali aj servisným partnerom. Sme aj servisným partnerom značky Dometic.

Turčan-Auto kromě vlastní výroby zastupuje i řadu značek

WoSo trade přiveze LOTUS GRILL

Společnost WoSo trade s.r.o Vám přiveze na veletrh Caravaning Brno svoji novinku LOTUS GRILL. LotusGrill je revoluční bezkouřový gril na dřevěné uhlí, který je vhodný pro použití v přírodě i v interiéru. Ano, je to skutečně tak! Díky jeho unikátní konstrukci a sympatickým rozměrům můžete grilovat doma na balkóně, na terase, na chalupě, v kempu, v parku, na lodi nebo na rybách, prostě kde jenom budete chtít. Aniž byste znepříjemňovali život svému okolí.

WoSo trade přiveze LOTUS GRILL

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště