Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
3.-6.11. 2016

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

PV Caravan přiveze značku HOBBY

 

Do své expozice v západní části pavilonu P zve i tradiční vystavovatel PV Caravan z Přerova. Výhradní dovozce špičkového německého výrobce Hobby-Wohnwagenwerk, Ing. Harald Striewski GmbH z německého Fockbeku, zjedodušeně Hobby.  Firma je od roku 2003 evropským lídrem v segmentu obytných přívěsů pro široké spektrum zákazníků. Už 48 let razí své motto: „Vaše volnost nám leží na srdci“.

Vlajkovou lodí expozice bude dnes již oblíbená klasika s typovým označením 545 KMF De Luxe. Přívěs o celkové délce 7.423 mm nabízí pohodlné spaní pro dva dospělé a tři děti.  Stal se tak jedním z nejvhodnějších modelů pro rodinné cestování.  Při zastavěné délce 6254 mm se u tohoto jednoosého přívěsu vymyká ze standardu jeho šířka – 2.500 mm oproti běžným 2.300 mm. To umožnilo velkorysé řešení interiéru, s oddělenými ložnicemi rodičů a dětí na koncích přívěsu a kuchyňskou a sedací částí uprostřed, což zajišťuje nerušený spánek dětí při pozdním příchodu rodičů. Dětská ložnice může mít na přání nad sebou dvě i tři palandy. Naproti palandám se nachází klenot této kategorie – prostorná toaletní zóna se samostatným umyvadlem se zrcadlem, sprchovým koutem s posuvnými dveřmi a otočnou chemickou toaletou.  V kuchyňské části je lednička Dometic Slim Tower o objemu 140 litrů se třemi provozními režimy, nerezový dřez s pákovou směšovací baterií a plynový vařič, za příplatek lze objednat pečicí troubu s grilem nebo mikrovlnnou troubu. Výrobce může na přání dodat i střešní klimatizaci, podlahové topení nebo třeba možnost dálkového ovládání instalovaných zařízení třeba mobilním telefonem, který Vám v přívěsu zatopí, zatímco ještě popíjíte grog na lyžařském svahu.

Samozřejmě, že návštěvníci najdou na stánku PV Caravan, Ing. Vladimír Pospíšil, Přerov ukázky i dalších typových řad přívěsů i obytných automobilů z produkce Hobby, stejně jako již klasickou prodejnu doplňků pro kempování a karavanink či nabídku dovolenkového pobytu v přívěsu v Chorvatsku. 

 

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště