Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
3.-6.11. 2016

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

GoSun Stove - první skutečně praktický solární vařič a gril na světě

 

Vařte a grilujte bezpečně, ekologicky, čistě – bez paliva.

Revoluční novinka na světovém trhu z USA unikátní trojkombinace vařiče – grilu – pece GoSun Sport pracuje rychle, je snadno přenosný a praktický. Díky vakuové solární trubici se jeho pec rychle zahřeje na teplotu až 288°C, takže pokrm uvaří do 20 minut dle slunečních podmínek. Dokonce i za tak vysokých teplot zůstává na venkovní dotek chladný. Je univerzální: vaření v páře, pečení těsta, smažení, grilování masa, vaření ve vodě – to vše je ve varné trubici možné. Poté, co skončíte s vařením, lze GoSun pomocí vestavěných držadel snadno složit. Nezabere mnoho místa v batohu, je lehký 3,18 kg a lze ho přenášet kamkoli. Světová PREMIÉRA v Brně, GoSun GRILL jeden z 10 kusů na světě právě zde!! Nenechte si ujít!


Jak funguje?

Unikátní patentovaná varná trubice nemá z technologického hlediska obdoby. Zachycuje asi 80 % slunečního světla a převádí ho na využitelné teplo uvnitř varné komory, kde lze jídlo uvařit i ohřát. Sdružené parabolické reflektory soustředí světlo do varné trubice bez ohledu na jeho zdroj. Uživatelé nemusí proto jednotku tak často nastavovat proti slunci. Jakmile je světlo zachyceno, skleněná trubice působí jako téměř dokonalý izolátor; teplo účinně udrží za větru, chladu i při nízkých teplotách.

GoSun představuje revoluci v oblasti vaření pod širým nebem. Tady jsou důvody, proč ho mít.

Vaří za každého počasí: Výkonnost vařiče neovlivňuje venkovní teplota či vítr. Jídlo uvaří v mrazu, stejně jako v horku. Nepotřebujete čekat na slunce. GoSun je natolik účinný, že vařit lze prakticky každý den bez omezení. Doba vaření závisí na intenzitě slunečního záření.

Lze ho užít kdekoli: Na lodi, ve člunu, v obytném autě, karavanu, v parku, na pláži nebo na balkoně. Stačí nastavit reflektory a grilovat nebo vařit.

Vysoká nutriční hodnota pokrmu: Už žádné spálené maso. Grilování probíhá rovnoměrně a jemně díky vysoké vlhkosti ve varné trubici. Výsledný pokrm si zachová vyšší nutriční hodnoty než při klasickém smažení či grilování. Navíc skvěle chutná.

Šetří peníze: Funguje bez elektřiny, uhlí, dřeva, plynu. Díky tomu šetří peníze.

Šetří čas: Stačí nastavit reflektory a o zbytek se postará slunce. Příprava jídla nevyžaduje velkou pozornost a představuje jen malé riziko, že se jídlo spálí, pokud je ponecháno bez obsluhy. Doba vaření závisí na tom, co a v jakém množství vaříte a intenzitě slunečního svitu.

Je ekologický: Méně dřeva na zátop a méně uhlí znamená bohatší lesy a menší dopad vaření na životní prostředí. Snižuje možnost vystavení znečištěnému vzduchu při vaření v uzavřeném prostoru. VAŘENÍ VÁS ZAČNE BAVIT!

Výhradní dovozce pro Českou a Slovenskou Republiku: Adventure Centrum -Showroom: Na Průhoně 159, Vestec u Prahy, 252 42, www.solarnivaric.cz , www.solarnigril.cz , email: info@solarnivaric.cz Hala P/035-035a

 

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště