Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
3.-6.11. 2016

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Finaso představí na letošním veletrhu hned několik novinek

 

Finaso představí na letošním veletrhu hned několik novinek. Od značky DETHLEFFS to bude kompaktní polointegrovaný vůz Globebus v novém designu, absolutní HIT a novinka na českém trhu plně integrovaný TREND I a oblíbený prémiový model DETHLEFFS Globetrotter XLI

Z obytných vestaveb představíme návštěvníkům edici CROSS od výrobce VANTourer a dále model se stále oblíbenější zvedací střechou.

Na našem stánku najdete i zástupce TOP italské značky LAIKA, která je proslulá spoustou „vychytaných“ detailů a krásným interiérem.

V oblasti techniky předvedeme, jak fungují samonivelační hydraulické nohy výrobce E&P Hydraulics

Pokud dáváte přednost spíše stanování, ale Vaše záda volají po něčem jiném, než jsou karimatky, přijďte se podívat. Stali jsme se zástupci značky 3DOG-camping pro ČR, která se specializuje na výrobu přívěsových stanů. Rychlé a jednoduché rozložení i složení stanu + spaní na luxusní matraci povyšuje stanování na tak trochu jiný „level“, což dokazuje i 10-letá záruka!

Všechny námi zastupované značky můžete „testnout“ v praxi v naší půjčovně. Nekupujte „zajíce v pytli“ – přijďte a vyzkoušejte! Samozřejmostí je pro nás servis obytných vozů a přívěsů. Náš vyškolený a certifikovaný tým se o Vás rád postará nejen na výstavě, ale i mimo ni. Více na www.FINASO.cz  Těšíme se na Vás v pavilonu P, stánek č. 11.  

 

 

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště