Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
3.-6.11. 2016

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Egoé přiveze boxy, střešní stany i další příslušenství

 

Firma egoé je českou společností založenou v roce 2006. Díky zkušenostem s konstrukčními řešeními, technologiemi a marketingem venkovního nábytku založila společnost novou divizi - nest by egoé. Ta přináší v roce 2016 na trh nový produkt nestbyegoé, určený pro nadšené vyznavače tolik oblíbeného auto campingu.

Jednou z inspirací pro nás byli cestovatelé Zikmund a Hanzelka, kteří jako průkopníci procestovali všemožné kouty světa automobilem Tatra 805. Tou druhou pak naši otcové a dědové, kteří se podobné domovy na kolech pokoušeli vyrábět doma na dvorcích a v garážích.

Boxy nest by egoe jsou ideálním společníkem na cesty pro všechny milovníky outdoorových sportů a aktivního campingu. Do 5 minut lze vestavbu ukotvit ve voze, rozložíte si rošt na spaní a váš vůz se promění v kempingové auto. Vestavba spolu s lůžkem pro dva dospělé obsahuje vařič, dřez se studenou vodou a lednici: tato výbava tak zajistí možnost spaní, stravování, hygieny a vaření, což jsou základní potřeby, jejichž dostupnost není na cestách vždy samozřejmá. Díky nest by egoé si uděláte dovolenou a cestování přesně takové, jaké si sami přejete. 

 

Produkt Nest - standard

Camping v pikapu a dodávkáchj, typy vozů (Ford Connect, Ford Custom, VW Caddy, VW Multivan, Transporter, California)

Nest Standard je box, který jednoduchým vložením do zavazadlového prostoru promění váš vůz v komfortní kempingové auto. Je určen pro všechny milovníky outdoorových sportů a aktivního campingu, kteří milují jednoduché a funkční věci. Do 5 minut lze vestavbu ukotvit ve voze, rozložíte si rošt na spaní a váš vůz se promění v dokonalého parťáka na dovolenou. Vestavba spolu s lůžkem pro dva dospělé obsahuje vařič, dřez se studenou vodou a lednici: tato výbava tak zajistí možnost spaní, stravování, hygieny a vaření, což jsou základní potřeby, jejichž dostupnost není při cestování vždy samozřejmá. Za poměrně nízký rozpočet si tak upravíte svůj vůz na kempingové auto, ale zároveň můžete box kdykoli bez problémů vyjmout. Jediné co se lyší u jednotlivých typů vozů jepro tyto vozy vyvíjíme tvar žeber. Ten je jediným rozdílem S04 a S00, vyrovnávaná plochu složených zadních sedadel pro rozložení roštu směrem do auta. Stále pracujeme na vývoji tvaru žeber pro další modely vozů.

Představujeme Vám společnosti auto by egoé

Společnost se zaměří na přestavby běžných osobních nebo i užitkových automobilů na pravidelné nebo i občasné volnočasové aktivity jejich majitelů. Základním pilířem přestavby vozidel bude nainstalování tzv. zvedací střechy a střešních stanů.

 

Střešní stan

Přidává novou dimenzi a zajistí pohodlné spaní pro dvě dospělé osoby nebo tři děti. S ním může cestovat opravdu celá rodina. Naše společnost auto by egoe zastupuje společnost iKemper pocházející z Jižní Korei. iKemper používá nejmodernější technologie k vytvoření skořepinového střešního stanu s variací různých stanových úprav, přístřešků, závětří a rozšíření. 

Zvedací střechy

- auto by egoe zastupuje a nabízíme prodej a instalace zvedacích střech renomovalé společnosti  SCA, ceník a typy střech najdete na našich webových stránkách. www.autobyegoe.cz

Společnost auto by egoese zaměří i na další doplňky související s charakterem přestavěného vozu.


Otočná konzole předních sedadel

Prodej a montáž systému otočné konzole předních sedadel zajištujeme v sídle naší společnosti v Bílovicích u Uherského Hradiště. V nabídce máme otoče od více společností. Dle typu vašeho vozu vybereme vámi požadovanou kvalitu a zpracujeme Vám cenovou nabídku.

 

Markýzy

Prodej a montáž markýz pro dodávky i karavany. V naší nabídce najdete společnosti Thule a Fiamma.

 

Dále pak Vám společnost auto by egoe dokáže Vaše vozidlo vybavit:

  • Držáky na kola
  • Skládací cestovní tašky
  • A mnoho dalších Informace o cenách a dostupnosti najdete na našich webových stránkách. www.nestbyegoe.cz

 

Česká kvalita

Kvalita produktů nest by egoé

Představujeme vám koncept, který nebyl při návrhu omezen technologiemi, ale technologie a postupy se naopak vyvíjely tak, aby vyhověly účelu a designu. Očekávání koncových zákazníků a důraz na design se pro nás staly etalonem, kterému jsme se snažili co nejvíce přiblížit.

Výběr materiálů splňuje přísně stanovené požadavky na spolehlivost, preciznost, funkčnost i životnost a společně s kvalitním českým designem vytváří elegantní kempingovou výbavu, která vydrží desítky let. Veškerá montáž hliníkových, nerezových a dřevěných prvků probíhá ručně a navazuje na tradiční řemeslný kumšt nejlepších českých truhlářů, klempířů a zámečníků.

 

 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště