Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
3.-6.11. 2016

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Caravan Metropol Vás zve do světa Niesmann+Bischoff SMOVE

 

Caravan Metropol Vás zve do světa geniálních nápadů - navštivte nový vůz Niesmann+Bischoff SMOVE. Čekají na Vás strhující originály, které jste ještě neviděli! 

Hranice České republiky poprvé přejede novinka od Niesmann+Bischoff Smove 6,9 Q. Akční, markantní, výjimečný, k nepřehlédnutí, sportovní polointegrovaný vůz s absolutně novou koncepcí obytného vozu.

ARTO 83 B vás v barové verzi uchvátí dokonale zpracovaným a vyřešeným interiérem a technologií nástavby a vy se o jeho možnosti nebudete chtít s nikým dělit!

Flair 920 LE ohromí majestátností a propracováním do nejmenších detailů (přehlídka osvětlení, nasvícení automat na kávu) s max. tažnou silou a úložnými prostory.

Bürstner Lyseo T 744 předvede něco, na co nejsme v oblasti obytných vozů vůbec zvyklí – obrovskou sedací soupravu v zadní části vozu, ze které se nebudete chtít zvednout. Vůz lze doplnit o další spouštěcí lůžko.

Bürstner City Car C 602 ukáže, jak i do velmi malého prostoru lze zkomprimovat Vaše maximální nároky.

A nikdy nebyly modely – jubilejní v tak „dobré formě“. A tak pokud jste s nákupem vozu čekali doteď, je třeba se toho obout, je třeba do toho jít. Vozy Bürstner Ixeo Time 710 G a Ixeo Time 726 G toho pro Vás na výstavě budou důkazem.


Je čas chladit, letos (v roce 2017) bude co slavit!

Více informací již nyní na našich stránkách nebo na našem stánku na veletrhu Caravaning Brno od 3. do 6. listopadu 206!

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště