Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
3.-6.11. 2016

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Blue Rent přiveze luxusní vozy značky Concorde

 

Blue Rent představí na svém stánku číslo 7 hned několik luxusních vozů značky Concorde. Přijďte se seznámit Concorde Liner 890 L, nejkratším vozem z prémiové třídy luxusních vozů. S délkou pouhých 9 metrů, avšak na robustním a výkonném podvozku Mercedes Atego, je naprosto výjimečný. Neměli byste minout ani jubilejní model Edition 35, který je vyroben v limitované edici 35 ks. Pro ČR je k dispozici pouze jediný kus!

 

Nejkratší vůz z prémiové třídy luxusních vozů Concorde Liner 890 L

Přijďte se seznámit s Concorde Liner 890 L, který je se svou délkou pouhých 9 metrů nejkratším vozem z prémiové třídy luxusních vozů. Přesto je na robustním a výkonném podvozku Mercedes Atego s 6 válcovým motorem o výkonu 238 HP a 1000 Nm kroutícím momentu. Díky svým malým vnějším rozměrům je tak ve své třídě nejobratnější!

 

Jubilejní model Edition 35

Pouhý jediný kus pro celou Českou republiku z limitované edice 35 kusů. Seznamte se s jubilejním modelem Edition 35! Edition 35 je čtyřmístným vozem pro 4 osoby, plně vybaveným, avšak za výhodnou “jubilejní” cenu. Svými parametry - motor 205 HP, automat ZF, 4kanálové vzduchové odpružení a délka 8,5 m - je jedinčným plnokrevníkem pro dlouhé svižné cesty. Navíc svému majiteli zaručí nekompromisní pohodlí, prostor a výbavu.

Tyto a další lahůdky značky Concorde se na Vás těší na našem stánku číslo 7 nebo již dnes na našich stránkách  

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště