Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
3.-6.11. 2016

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

BARTH Caravan - půjčovna luxusních obytných vozů a přívěsů

 

Společnost BARTH Caravan, sídlící v Pardubicích na Dubině, provozuje půjčovnu moderních obytných vozů a přívěsů od prvotřídního německého výrobce Bürstner. Pro řízení obytných vozů stačí řidičské oprávnění skupiny B, protože jsou všechny do váhy 3,5 t. V letošním roce navíc pro velký zájem zákazníků rozšiřujeme portfolio obytných vozů a aktuálně máme v nabídce více jak 20 nových a zánovních vozů pořízených převážně v roce 2015 a 2016. Většina vozů je vybavena nejmodernějšími technologiemi a kvalitním zpracováním, navíc mají krásný design a výborné jízdní vlastnosti takže uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Ať cestujete s rodinou či přáteli, pro všechny je zajištěno pohodlné spaní, v obytném přívěsu může spát dokonce 7 lidí.

 Pokud preferujete cestování menším vozem, máme v nabídce novinku Volkswagen California Coast 4Motion, která je vybavena též vším potřebným pro cestování a pobyt v přírodě nebo kempu. Jedná se o obytnou dodávku s automatickou převodovkou a úsporným výkonným motorem přes 200 koní. Můžeme Vám zapůjčit i moderní střešní stan, který snadno umístíte na střechu Vašeho vozu, nebo další příslušenství pro opravdu pohodovou dovolenou.

Naše karavany jsou připraveny s Vámi vyrazit na dovolenou i v zimním období. V nabídce máme vozy určené k zimnímu provozu, u kterých je součástí výbavy nezávislé topení. Přesvědčíte se, že cestování karavanem není jen otázka letních dní.  Na Vašem pohodlí na cestách nám záleží, proto jsme všechny obytné vozy a přívěsy vybavili tak, abychom dosáhli Vaší maximální spokojenosti.

Pro více informací neváhejte navštívit naše internetové stránky www.barth-caravan.cz 

 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště