Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
3.-6.11. 2016

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

KÖNIG SURF nabídne vnější izolaci obytného vozu

 

 Firma KÖNIG SURF nabízí vnější izolace obytných vozidel. Ta slouží ke zvýšení komfortu při zimním, případně letním campingu. Používá se buďto pouze vrchní díl na sklech - po našem tzv. horní půlkabát, nebo kompletní kabát i se spodním dílem, který izoluje motorový prostor.

 

Zakázkové šití izolačních kabátů

Část našeho sortimentu máme skladem a jsou ihned k odběru - jde hlavně o kabáty a  půlkabáty na alkovnové a polointegrované vozy - tedy vozy s kabinou z běžné dodávky, nejvíce používané modely Fiat Ducato, Ford Transit, Renault Master.

Výrobky na integrované vozy se šijí až po objednání, případně po zaměření,  ale seznam našich střihů se každý týden zvětšuje a často již uspokojíme zákazníka, aniž by musel s vozem do Plzně.

V pátek 4.11. a v sobotu 5.11. je naše krejčovská dílna kompletně na veletrhu CARAVANING BRNO 2016. Využijte střihovou službu, na místě uděláme střih na kabát, izolační přepážku, střešní i boční okna, zateplení podvozku, zkrátka na vše, co sluší Vašemu obytnému vozu, dodávce či přívěsu. Hlaste se prosím předem na mail konig@konig.cz, nebo volejte 377 262 180. Více informací naleznete zde

Více informací naleznete již nyní zde nebo na veletrhu Caravaning Brno od 3. do 6. listopadu v pavilonu P brněnského výstaviště

 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště