Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
3.-6.11. 2016

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Caravan Centrum Pardubice zastupuje značku LMC na českém trhu

 

 Caravan Centrum Pardubice představí na veletrhu Caravaning Brno německou značku obytných automobilů a přívěsů LMC, kterou zastupuje na českém trhu.LMC staví i nadále především na dvou hlavních konkurenčních výhodách – vysoké doložnosti vozů až 600 kg a 12leté záruce na těsnost pláště. Tyto dvě vlastnosti jsou pravě tím, čím si LMC udržuje náskok před konkurencí. 12letá záruka na těsnost pláště je poskytována díky „Long Life Technology“, která zaručuje těsnost a odolnost nástavby.

Hliníková konstrukce střechy, plasty vyztužené skelnými vlákny (GRP), ochrana proti krupobití a UV záření, izolace ze speciální pěny XPS – to jsou hlavni charakteristiky nástaveb, které mají vysokou stabilitu a torznítuhost a jsou absolutně odolné proti vlhkosti.

Výrobce si dále zakládá na tom, že jeho výrobky jsou lehké a tiché a v tomto duchu byla připravovaná i nova modelova řada, která je velmi různorodá a individualně přizpůsobena různým požadavkům zákazníků a vychází z úspěšné loňské nabídky. Nejprodávanější modely LMC Breezer Lift budou mít příští rok dva nove půdorysy 607 a 737 G a iBusConnect ve standardní výbavě. Díky teto inovativní technologii vyvinuté ve spolupráci se značkou Truma (vice na straně 14) lze vše v autě ovládat pomoci chytrého telefonu nebo tabletu. Do vínku dále dostanou ledově šedou barvu karoserie, 16“ hliníková kola Fiat a centrální zamykání všech dveří, tedy i těch nástavbových. V kabině řidiče nechybí tempomat a multifunkční kožený volant. Integrované vozy také dostaly nové širší 70 cm vstupní dveře. Další novinkou je USB připojeni ve standardu.

Určitě je z čeho vybírat a mnohé nove modely obytných automobilů i přívěsů uvidíte na listopadové výstavě v Brně.

Více informací naleznete zde

 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště