Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
3.-6.11. 2016

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Caravaning Brno 2016 v číslech

 

  • Vystavovatelé: 47
  • Plocha: 10 903 m2
  • Počet návštěvníků: 46 034

Statistika navštěvníků je společná pro všechny souběžně probíhající veletrhy Caravaning Brno, SPORT Life, DANCE LIFE EXPO a IN-JOY.

Řekli o veletrhu

 

Adria Karavany Sedlčany, Petr Lesák
V letošním roce jsme si cíleně zvaly vážné zájemce o koupi na první den veletrhu, který je klidnější a vhodný k uzavírání jednání a prohlídkám vozů. S návštěvností jsme spokojeni, všem jsme stihli ukázat prezentované modely. S veletrhem jsme každoročně spokojeni, do dalšího roku zvažujeme nárůst výstavní plochy, abychom mohli ukázat více vozů.

FINASO, Jan Černohorský
V minulém roce jsme vystavovali poprvé po delší době a celkově jsme s účastí na veletrhu spokojeni. Musím vyzdvihnout profesionální přístup při přípravě konání této akce.

Auto moto Přikryl, Kateřina Přikrylová
Na veletrhu spatřujeme rostoucí trend návštěvnosti a zájmu o náš sortiment, který je dán i situací na trhu. Oproti minulému roku jsme se prezentovali na větší ploše. Vše budeme ještě po veletrhu vyhodnocovat.

Nakladatelství MISE, Jan Bordovský
Letošní pohled na zaplněnou halu „P“ brněnského byl velmi optimistický. Poprvé v historii se stalo, že by se sem už další expozice nevešla. Přibylo exponátů, prezentace byly pestřejší a zájem návštěvníků vážnější. Co víc si v podmínkách českého trhu přát?

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště