Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
5.-8.11. 2015

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Caravaning Brno 2015 v číslech

 

  • Vystavovatelé: 43
  • Plocha: 8 677 m2
  • Počet návštěvníků: 43 568

Statistika navštěvníků je společná pro všechny souběžně probíhající veletrhy Caravaning Brno, SPORT Life, DAN CE LIFE EXPO, IN-JOY, THEATRE TECH.

Řekli o veletrhu

 

Petr Lesák, Ředitel prodeje a marketingu, Vispa spol. s r.o. – Adria Karavany Sedlčany
Veletrh Caravaning Brno byl pro nás tradiční součástí ročního plánu našich prezentací. A jako již tradičně jsme s účastí na veletrhu velice spokojeni. Přístup pořadatele veletrhu k vystavujícím společnostem byl velmi vstřícný a pozitivní. Co se týká návštěvnosti veletrhu, tak s ní jsme byli také spokojeni.

Filip Guryča, Jednatel firmy Blue Rent a.s.
S naší letošní účastí na veletrhu jsme byli spokojeni - dobrá byla organizace naší účasti na veletrhu ze strany BVV. S uskutečněnými prodeji jsme také spokojeni, i když jsme předpokládali větší prodeje v malých autech. Pokud se v negativním smyslu nezmění situace na trhu budeme se veletrhu Caravaning Brno i příští rok rádi účastnit.

Jan Škára, Vedoucí prodeje pro ČR, Campingworld Neugebauer s.r.o.
Naše nově založená firma CAMPINGWORLD NEUGEBAUER s.r.o. se zúčastnila veletrhu Caravaning Brno poprvé. Měli jsme nelehký úkol prezentovat se nejenom před vyznavači caravaningu, ale i před německou společností CARTHAGO GmbH. Obojí naše premiéra dopadla na výbornou – i díky skvělé spolupráci při zajištění naší účasti. Navíc jsme byli i obchodně velmi úspěšní, můžeme již nyní říci, že se těšíme na naši účast na příštím ročníku veletrhu.

Petr Čaník, Marketingový ředitel, Procamping s.r.o.
Pro společnost Procamping.cz byla účast na veletrhu Caravaning Brno tak trochu krokem do neznáma s jehož výsledkem jsme ale velmi spokojeni. Velmi nás překvapil zájem návštěvníků, a to nejenom o karavany či o obytné vozy, ale i o nástavby, auta pouze se stanem a podobně. S naší účastí jsme nadmíru spokojeni, a jsme rádi, že jsme se rozhodli této akce se zúčastnit.

Jan Bízik, OSCAR - Sdružení dovozců obytných vozidel
Sdružení dovozců obytných vozidel OSCAR je hrdým partnerem veletrhu Caravaning Brno, který byl jak z pohledu návštěvníků, tak i vystavovatelů v mnoha ohledech výjimečný až rekordní. Spokojenost vystavovatelů je patrná jak v oblasti organizačního zajištění celé akce, tak i v oblasti vysoké odborné výše návštěvníků, mezi nimiž je jen nízký podíl „nezainteresovaných“ návštěvníků. Návštěvníci hodnotili velmi pozitivně nárůst počtu vystavovatelů a počet novinek pro nadcházející sezónu.

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště