Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
7.-10.11. 2013

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

KPS Automobile s.r.o.

 

KPS Automobile s.r.o. je 1. ryze českou společností, zabývající se stavbou obytných dodávkových vozidel. Produktová řada obytných vozidel značky KRS čítá v současné době tři základní modely.
Bestseller pod označením KRS Active Line, který je v drtivé většině stavěn na podvozky Fiat Ducato o velikost skříně L3 a prodloužené verze L4, obě s výškou střechy H2. V menším měřítku se tato vestavba staví i na vozidla Peugeot Boxer identických rozměrů skříně. Obytný vůz KRS Active Line je určen pro čtyři cestovatele s kompletním zázemím obytného vozu.

Druhou produktovou řadou značky KRS je obytná vestavba City Line, stavěná výhradně na podvozky VW T5 krátký rozvor, která je určena zejména pro mladé cestovatele s možností přepravy až 4 cestujících. Specifickým prvkem této modelové řady je výklopná střecha s integrovaným lůžkem. Kombinací těchto základních prvků je model velice žádaným produktem, který poslouží jak v týdnu pro klasické použití rodinného vozu, tak i pro volnočasové a outdoorové potřeby majitele tohoto vozu.

Třetím modelem značky KRS  je model Sport Line, stavěný na podvozcích Fiat Ducato a Peugeot Boxer o rozměru skříně L4H3, kdy základní provedení čítá v základu prostornou garáž přístupnou zadními dvoukřídlými dveřmi, možnosti přepravy až 6-ti cestujících a kompletním zázemím obytného vozu. Tento model je určen zejména pro sportovně založené zákazníky, zejména z oblasti motrosportu, motosportu, dále pak například cyklistiky a dalších outdoorových oblastí.

Společnost KPS Automobile s..ro., vyrábějící obytné vozy značky KRS předvede na veletrhu Caravning Brno faceliftový model Active Line ve dvou provedeních (verze 3300kg a 3500kg) a model City Line s výklopnou střechou.

Vozidla značky KRS se vyznačují velice kvalitním dílenským zpracováním, ergonomickým provedením a uspořádáním interiéru s maximálním využitím každého volného místa s důrazem na funkčnost a variabilitu.

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště