Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
7.-10.11. 2013

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

CityCaravan: Evropská novinka obytného přívěsu bude odhalena v Brně

 

Mezi stovkou nových karavanů a obytných vozů na mezinárodní výstavě CARAVANING BRNO najdete i evropskou novinku obytného přívěsu, kterou zde představí český výrobce, společnost KARAVAN-SERVIS. Největší karavanistická výstava v ČR bude přehlídkou více než padesáti předních značek a uskuteční se na brněnském výstavišti od 7. do 10. listopadu.

Nový design obytného přívěsu CityCaravan posunuje pohled na karavan a vytváří nový trend pro další roky. Tento trend byl viděn u přívěsu Knaus Caravisio na letošní tradiční výstavě karavanů v Düsseldorfu. Podvozek vychází z již konstrukčně osvědčeného vyráběného šasi z malé výrobní řady C pouze došlo k úpravě délky a snížení podlahy se docílilo nízkého těžiště pro rychlost 130 km/h. Zaujme nízkou pohotovostní hmotností, která již určuje za jaká vozidla se může připojit. Cílem bylo vytvořit a uvést na evropský trh karavan za menší nebo hybridní popř. elektrická vozidla.

Tři nové verze CityCaravanu C 7, 8 a 9 vynikají jedinečným nadčasovým designem s dobře promyšleným rozmístěním nábytku za použití nových výrobních materiálů a technologií. 

Více se o této evropské novince dozvíte při odhalení na výstavě CARAVANING BRNO téměř u vchodu do pavilonu P u stánků prodejce HOBBY a doprovodného programu časopisu Camping, Cars & Caravans na brněnském výstavišti. K prohlédnutí bude ručně vyrobený model C 7 s výřezem uprostřed střechy s úvodním proslovem designera. Při odhalení laserové nasvícení na zpracovaný model vždy první dva dny od 11 hodin.

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště