Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
7.-10.11. 2013

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

BURIMEX kompletní služby okolo karavanů a campingu

BURIMEX s.r.o. je společnost založená na přelomu roku 2009 a 2010. Od svého založení byly veškeré její služby rozšiřovány do dnešní podoby, kdy firma Karavany BURIMEX poskytuje kompletní služby okolo karavanů a campingu.

BURIMEX kompletní služby okolo karavanů a campingu

CityCaravan: Evropská novinka obytného přívěsu bude odhalena v Brně

Mezi stovkou nových karavanů a obytných vozů na mezinárodní výstavě CARAVANING BRNO najdete i evropskou novinku obytného přívěsu, kterou zde představí český výrobce, společnost KARAVAN-SERVIS. Největší karavanistická výstava v ČR bude přehlídkou více než padesáti předních značek a uskuteční se na brněnském výstavišti od 7. do 10. listopadu.

CityCaravan: Evropská novinka obytného přívěsu bude odhalena v Brně

KPS Automobile s.r.o.

KPS Automobile s.r.o. je 1. ryze českou společností, zabývající se stavbou obytných dodávkových vozidel. Produktová řada obytných vozidel značky KRS čítá v současné době tři základní modely.

Procamp s.r.o.: Slzy z Prešova lákajú svet

V tridsiatych rokoch sa v Amerike rozšíril nový trend kempovania. Američania sa nechceli počas cestovania po štátoch vzdávať domáceho pohodlia. Chceli domov na kolesách. Zistili pritom, že karavaning sa dá robiť aj v malom. O osemdesiat rokov neskôr prichádza tento trend aj do Európy a to priamo z jej ,,srdca,, - Slovenska.

Procamp s.r.o.: Slzy z Prešova lákajú svet

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště