Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
4.-7.10. 2012

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Výstaviště v pohybu - Předběžná závěrečná

7.10.2012

Čtyřdenní sportovní, taneční a pohybová show zaplnila devět pavilonů a téměř celé výstaviště. Nabídka potřeb pro sport a aktivní trávení volného času spolu s desítkami atraktivních doprovodných akcí přilákala více než 40 tisíc návštěvníků z 21 zemí, což je srovnatelné s posledním ročníkem.

Výstaviště v pohybu - Předběžná závěrečná

Skupina Pilote společně

7.10.2012

Původem francouzská skupina Pilote, která sdružuje výrobce obytných vozů značek PhoeniX, Arca, Le Voyageur, Pilote, Bavaria, Moovéo, CityVan a Frankia, letos slaví padesát let od svého založení. Při této příležitosti se na výstavě Caravaning Brno poprvé prezentovaly všechny značky skupiny společně a nechyběly ani zajímavé novinky.

Skupina Pilote společně

Sportovní obytný vůz? Dethleffs ho umí.

7.10.2012

Společnost KOV Velim v pavilonu P představuje několik zásadních novinek pro pohodlné cestování na čtyřech kolech. Českou raritou je Globebus Sport, který pod maskou obytného vozu ukrývá výbavu pro svižnou sportovní jízdu.

Sportovní obytný vůz? Dethleffs ho umí.

Novinky od Bürstnera v mini i maxi provedení

7.10.2012

Německý výrobce s delší než padesátiletou tradicí letos překvapil dvěma svěžími inovacemi ve zcela odlišných kategoriích. Prohlédnete si je v expozici společnosti Caravan Metropol, která značku Bürstner zastupuje na českém trhu.

Novinky od Bürstnera v mini i maxi provedení

Cestovatelé se zastavili v Brně

6.10.2012

Sportovní veletrhy se staly vyhlášeným dostaveníčkem světoběžníků, dobrodruhů, cyklocestovatelů a milovníků adrenalinu, kteří se o své netradiční zážitky chtějí podělit s ostatními. Třídenní cestovatelský festival KOLEM SVĚTA začal už v pátek v Kongresovém centru, víkendový festival CYKLOCESTOVÁNÍ odstartoval v sobotu v pavilonu A3.

Český minikaravan vám vyrobí přímo na míru

5.10.2012

Jediný karavan, který se začíná vyrábět v České republice, má pouze minimální rozměry, zato potěší cenou a variabilitou. V pavilonu P si můžete prohlédnout prototyp, o který je od začátku výstavy velký zájem.

Český minikaravan vám vyrobí přímo na míru

Sportovní veletrhy zahájeny, cyklista Ondřej Cink stříhal pásku

4.10.2012

Na hlavním podiu cyklistického pavilonu F dnes byly slavnostně zahájeny čtyři veletržní sportovní události – mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life, mezinárodní cyklistický veletrh BIKE BRNO, mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů CARAVANING BRNO a v premiéře nový taneční veletrh DANCE LIFE EXPO, který otevře svoje brány od zítřka do neděle.

Sportovní veletrhy zahájeny, cyklista Ondřej Cink stříhal pásku

Začínají čtyři dny plné zážitků

3.10.2012

Brněnské výstaviště se znovu proměnilo v jedno velké sportoviště a centrum aktivního trávení volného času. K veletrhům sportu, cyklistiky a karavaningu letos přibyla největší středoevropská přehlídka tance ve všech jeho podobách – 1. mezinárodní taneční veletrh Dance Life Expo.

BAZAR KARAVANŮ na Caravaning Brno 2012

11.9.2012

Vážení návštěvníci výstavy Caravaning Brno, plánujete si na výstavě vybrat nový obytný vůz pro příští sezonu a nevíte co s Vaším současným karavanem nebo obytným vozem? Využijte bazaru karavanů na výstavě Caravaning Brno a nabídněte ho několika tisícům návštěvníků, kteří se na výstavu také chystají.

Nové logo – nová tvář

5.6.2012

Od počátku konání, tedy již celých 9 ročníků používala výstava Caravaning Brno stejné logo. Ke svým desátým narozeninám dostala tato akce nové, zmodernizované logo.

Nové logo – nová tvář

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Caravaning Brno 2012

Video

Současně také

Life
9.-11.11.2018


 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště