Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Žena v autě.cz zve na svůj stánek a doprovodný program

 

Přijďte za námi na veletrh Caravaning a připravte se teoreticky na řízení auta v době zimních plískanic. Na stánku Žena v autě.cz a BESIP bude zábava! K dispozici vám bude nejen BESIP tým, ale také kosmetické poradkyně Mary Kay a naše hostesky se soutěží. Máme pro vás připraven nabitý program zaměřený na bezpečnost, ženskou krásu a atraktivní modely aut.

Vyzkoušejte simulátory nárazu a otočení auta při nehodě, trenažéry bezpečné jízdy a další aktivity, kde si můžete názorně prověřit zásady bezpečné jízdy nebo pravidla správného uchycení dětské autosedačky. Součástí našeho stánku bude také expozice reflexních prvků a módy včetně použití se světlovodnými polymerními vlákny Scilif. V aktuálním ročním období při chůzi nebo běhu je tento prvek k nezaplacení. 

Pestrý program doplní vystavené vozy – ideální model do města Nissan Micra a offroady Nissan X-Trail nebo Nissan Navara. Všechny modely si budete moci naživo prohlédnout a osahat. Na stánku se seznámíte s nejnovějšími trendy v líčení a můžete se nechat nalíčit od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay.

 

Datum: 10.11.2017 11:32:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště