Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Zážitky z cest, ale i poradenství a další zajímavé informace

 

Nablýskané karavany a obytné vozy doplní i letos atraktivní doprovodný program. Nejen začátečníkům poradí odborníci na slovo vzatí v bezplatném poradenském centru na stánku OSCAR číslo 20. O zážitky z cest po celém světě se pak podělí zkušení karavanisté a cestovatelé.

V letošním roce se můžete těšit také na dvě cestovatelské přednášky Karla Wolfa, který nás zavede až za polární kruh nebo na magický Island. Přednášky se uskuteční v sobotu od 13.00 hodin, v neděli pak již v 11.00 hodin.

Důležitým tématem letošního veletrhu je i bezpečnost. Na stánku internetového magazínu Žena v autě.cz si mimo jiné můžete vyzkoušet bezpečnou jízdu. BESIP tým pro Vás má připraveny simulátory nárazu nebo otočení vozu, trenažéry bezpečné jízdy a další aktivity, kde si můžete názorně prověřit zásady bezpečné jízdy. Vyzkoušet si můžete i takzvané alkoholové brýle, které navozují pocit opilosti. Část programu se orientuje i na rodiny s dětmi, zájemci se například dozví pravidla správného uchycení dětské autosedačky.

V sobotu 11. 11. ve 14.00 hodin na stánku Adria Karavany Sedlčany v pavilonu P bude probíhat autogramiáda a malá exhibice dvojnásobného mistra světa v cyklotrialu a cyklistického mága Josefa Dresslera.

V průběhu celého veletrhu bude vystaven na stánku Adria Karavany Sedlčany náš závodní speciál Tatra pro Rally Dakar 2018, který bude v sobotu 11. 11. v 10.00 hodin oficiálně pokřtěn společně s cestopisnou knihou o cestě obytným vozem Adria Jižní Amerikou.

 

Využijte možnost testovacích jízd

Letošní zajímavou novinkou je také možnost využití testovacích jízd přímo na veletrhu Caravaning Brno. K dispozici budou auta jak s manuální, tak i automatickou převodovkou, integrovaný obytný automobil a vestavba. Testovací jízdy budou probíhat od čtvrtka do soboty v časech od 10.00 – 17.00 a v neděli pak od 10.00 do 15.00. Jízdy si můžete objednat na stánku Campingworld Neugebauer

 

Kompletní doprovodný program naleznete zde

 

Datum: 31.10.2017 9:24:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště