Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Zážitky z cest, ale i poradenství a další zajímavé informace

 

Návštěvou veletrhu získáte skutečně ucelený přehled o všem, co k cestování a péči o domy na čtyřech kolech neodmyslitelně patří. Nabídku vystavovatelů totiž doplní atraktivní doprovodný program, který jistě zaujme nejenom karavanisty začátečníky. Jeho hlavní součástí je návštěvnicky vyhledávaný poradenský servis, kde poradí odborníci na slovo vzatí. Stranou pozornosti nezůstanou ani přednášky zkušených karavanistů s jejich zajímavými zážitky z cest.

Na koho se můžete těšit v letošním roce?

SOBOTA, 11:00 – Škoda 100 na cestách, manželé, kteří s automobilem Škoda 100 vyrazili na 15 tisíc kilometrů dlouhou cestu po třinácti státech Asie. 

SOBOTA, 14:00 – Tříměsíční putování obytným automobilem Jižní Amerikou – z Buenos Aires až do Ohňové země, Chile a Bolívie. Poutavé vyprávění z míst, která vás ohromí nádhernou přírodou, svéráznou kulturou i obrovskými vzdálenostmi. 

NEDĚLE, 13:00 - Expedice LADA Svetom o tom, jak se dá třicetiletým žigulíkem ujet za měsíc 15 000 kilometrů. Účastník expedice Majo Grofčík přiblíží jak tři propocení řidiči na cestě kolem Kaspického moře. Írán, Turkmenistán, Uzbekistán, Kazachstán a Rusko – 15 000 kilometrů za 30 dní v legendární Ladě 2105 zvané Vasil. Expedice se proslavila především tím, že si nechala v centru Teheránu ukrást auto, poté jej znovu našla a stylem „na žebráka“ pokračovala dalších 8 000 kilometrů. Aneb jak se z jedné super vybavené expedice stali tři žebráci přespávající na slámě. 

Technické přednášky

 Od pátku do neděle bude probíhat pásmo přednášek a besed s radami pro začátečníky v karavaninku, tipy pro nákup obytného vozidla a informacemi zaměřenými na audiotechniku, zabezpečení a energetickou soběstačnost karavanů, plynové instalace, opravy a údržbu karavanů, zimní provoz a další témata.

Tomáš Brabec, KaravanyPRO za Vámi přijede s přednáškami zaměřenými na téma multimédií, satelitní televize, internetu a zabezpečení obytných vozidel a solárních panelů. Stranou pozornosti nezůstane ani problematika získávání a optimalizace spotřeby elektrické energie. 

Pavel Pek, Campervan Services přiveze cenné rady nejenom pro začátečníky. Dozvíte se například, jak si správně vybrat nový či ojetý obytný automobil nebo karavan, na co se zaměřit při koupi. 


Podrobný doprovodný program naleznete zde 

Datum: 13.10.2016 9:20:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště