Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Za dobrodružstvím i dovolenou v obytňáku bez starostíVšichni máme rádi bezpečí ať už je to doma či na cestách. Všemu není možné předejít, ale rozhodně můžeme udělat vše proto, abychom snížili případné ztráty a škody. Nevíte, jak pojistit půjčené nebo vlastní obytné auto? Nevadí, rozhodně to však ví spolek Rentsafe z.s., který přináší unikátní platformu, díky které si během pěti minut sjednáte výhodné pojištění.

Zaujala vás tato informace? Pak rozhodně navštivte Caravaning Brno, kde se vám budou věnovat specialisté teamu Vansafe. Pojištění si můžete jako stavebnici online sestavit sami za pouhých 5 minut a nemusíte si tak rezervovat čas ve svém nabitém programu, abyste „někam museli dojít“. Pojistit můžete kauce, cestovní pojištění, asistenci na cestách, povinné ručení, havarijní pojištění třeba jen na 1 týden ale i storna

Nezapomínejte, že cesty za dobrodružstvím, odpočinkem i relaxem by měly začít pojištěním a třeba právě u teamu Vansafe. Od ledna 2023 připravil další novinku, kterou je exkluzivní členství ve Vansafe Campers Clubu se celou řadou výhod. Mohou například využít unikátní asistenci zaměřenou speciálně na obytná auta a karavany bez hmotnostního omezení. Když už dojde k pojistné události, můžete si být jistí, že bez průtahů dorazí na pomoc odpovídající technika. Taxi, úschova, náhradní ubytování, přistavení náhradního obytného vozidla ve spolupráci se smluvními renomovanými půjčovnami, odtah do autorizovaného servisu, tak to vše můžete očekávat, pokud vstoupíte do Vansafe Campers Clubu.

A ještě jedna důležitá informace, která se týká veletrhu Caravaning Brno 2023, můžete se zapojit do soutěže o pojištění obytných vozidel v hodnotě 30 000 Kč. Nepotřebujete speciální znalosti, stačí, pokud odpovíte v pavilonu P na stánku Vansafe na jednoduchou anketní otázku, vhodíte svoji odpověď do sběrného boxu a budete mít štěstí, abyste byli vylosovaní.

Kompletní informace nám podala Daniela Jírová, která v teamu Vansafe vede blog a vzdělávání.

 

Datum: 21.10.2022 10:36:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště