Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vozy třídy Marco Polo, se kterými se sen stává realitou

 

Již po páté mají návštěvníci veletrhu Caravaning Brno možnost si prohlédnout dodávkové vozy, které nabízí Mercedes-Benz Vans ČR a letos se dokonce jedná o největší expozici, jakou ve své historii připravili pro širokou veřejnost.

Značka je na českém trhu již mnoho let, dodávkové oddělení, respektive užitkové vozy, byly technicky odděleny jen několik let zpátky, ale dodávky samozřejmě působí na trhu několik desetiletí,“ potvrdil Jan Břečko, marketingový manažer Mercedes-Benz, užitkové vozy.

A s čím se mohou návštěvníci letošního veletrhu Caravaning Brno seznámit opravdu zblízka? Například s vozy třídy Marco Polo, které je možné ovládat pouze hlasem – bez nadsázky poslouchají na slovo a poskytují vybrané informace. Další skvělou novinkou je také hvězdná kuchyně, kterou můžete rozvinout pod otevřeným nebem.. Nejen tyto novinky, ale i celá řada dalších byla představena již v létě tohoto roku, ale Brno je jednou z prvních příležitostí, kdy se s těmito perlami mezi obytnými vozy mohou seznámit i nadšenci karavaningu v České republice.

Datum: 10.11.2018 14:36:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště