Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vansafe pro návštěvníky veletrhu připravilo soutěž o "bomba" cenu!


Platforma Vansafe věnuje letos výherci návštěvnické soutěže pojištění “ušité” přesně na míru majitelům obytných vozidel v hodnotě 30.000,- Kč. Pojištění je variabilní, a tak si výherce může pojištění poskládat přesně podle svých představ.

Do soutěže se může zapojit každý z návštěvníků veletrhu. Ke vstupence dostanete průvodce návštěvníka s odtrhnutelným soutěžním kupónem a anketní otázkou. Vyplněný kupón následně hodíte na stánku Vansafe (pavilon P, st. 019) do slosovací bedny. Vylosování výherce pak proběhne v neděli ve 14,00 hod v prostoru doprovodného programu .

Vybrat si může celoroční povinné ručení a havarijní pojištění s dostatečnými limity i pro obytnou vestavbu a nadstandardní výbavu. Přidat si můžete i velkorysou asistenční službu, připojištění skel (včetně střešních oken), připojištění zavazadel nebo cestovní pojištění.

Pokud výherce vlastní obytné auto zatím nemá, může si poskládat zajímavý balíček pojištění na dovolenou obytným autem z půjčovny (kde bude například pojištění kauce, asistenční služba, pojištění storna nebo cestovní pojištění).

Kdo je Vansafe?

Tým Vansafe tvoří nadšení karavanisté, takže pojištění pokrývá reálné situace, které na cestách nastávají. Pojištěním se tento tým zabývá mnoho let a stojí také za úspěšnými produkty pro jachtaře a půjčovny obytných aut i jejich klienty.

Více informací: https://www.vansafe.cz

 

Datum: 14.10.2022 15:21:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště