Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vansafe představí první pojištění obytných aut, které kryje rizika karavaningu


Pojištění obytných aut, které opravdu kryje rizika karavaningu a zároveň není předražené, na trhu chybí. S novinkou přišla platforma Vansafe, která se cestování obytňákem dlouhodobě věnuje, a představí ji i na veletrhu Caravaning Brno 2022.

“Bezpečnost na cestách je velké téma, které ve Vansafe řešíme. Sami hodně cestujeme, a tak víme, jaká rizika na cestách obytným autem číhají a jaké služby chybí, říká Lukáš Slavík, zakladatel platformy Vansafe.

Vansafe proto spolu s Allianz “ušila” pojištění přesně na míru majitelům obytných vozidel. Nechybí celoroční povinné ručení nebo havarijní pojištění s dostatečnými limity i pro obytnou vestavbu a nadstandardní výbavu, velkorysá asistenční služba, připojištění skel (včetně střešních oken), připojištění zavazadel či cestovní pojištění. A myslí i na zákazníky půjčoven, kteří si mohou pojistit kauci nebo storno.

Pojištění si poskládáte jednoduše jako stavebnici, online a během pár minut

Pojištění je variabilní, a tak se můžete výhodně připojistit třeba jen na týdenní dovolenou. Nebo využít variantu, která vás kryje i při půjčování karavanu na nejrůznějších P2P platformách. Samozřejmostí je odborná a rychlá likvidace škod a transparentní komunikace.

“Pro majitele obytných aut a karavanů připravujeme i unikátní klub, který na veletrhu představíme. Členové klubu mohou využít exkluzivní silniční asistenci, technické a cestovatelské konzultace s experty, odbornou pomoc nebo atraktivní slevový program,” pokračuje Lukáš Slavík.

Tým Vansafe tvoří nadšení karavanisté, takže pojištění pokrývá opravdu reálné situace, které na cestách nastávají. Pojištěním se tento tým zabývá mnoho let a stojí také za úspěšnými produkty pro jachtaře a půjčovny obytných aut i jejich klienty. Provozují blog s radami pro karavanisty a s tipy na cesty.

Na veletrhu Caravaning Brno 2022 zastihnete celý tým Vansafe. Těší se na vás přímo ve stánku nebo při doprovodném programu.

Více informací: https://www.vansafe.cz/

 

Datum: 20.9.2022 9:14:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště