Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

VanBOX – přestavte svou dodávku na obytný vůz za 20 minut

 

VanBOX, odštěpená výroba společnosti Vacuclean, představí na výstavě speciální vyjímatelnou vestavbu. Filosofií firmy je vyrábět cenově dostupné vyjímatelné vestavby, které si díky stavebnicové koncepci může každý zákazník přizpůsobit dle rozměrů svého vozidla a svých požadavků.

VanBOX je vyjímatelná obytná vestavba do dodávkových vozů, kterou změníte svojí dodávku na kempingový vůz ... snadno a rychle! Lze ji umístit do všech dodávkových automobilů. Jedná se o stavebnici, která nabízí mnoho variant provedení. Ať už jde o různou výšku skříněk, libovolné rozměry a tvary postele s matrací pro příčné nebo podélné spaní nebo různé výšky zásuvek. Skříňka může být přístupná otevřením zadních dveří vozu nebo z vnitřku vozu případně z obou stran. Libovolně umístitelná je pracovní plocha, dřez a vařič, součástí je vyjímatelný stůl a lavice i prostor pro lednici a kanystr s vodou.

„Doba montáže nepřesáhne 20 minut v jednom člověku ani v nejrozsáhlejším provedení. Nejtěžší prvek má cca 20kg,“ vysvětluje projektant a prodejce Viktor Pilát. „Vestavba je vhodná pro majitele a uživatele dodávkových vozů, kteří jej chtějí používat nejen na práci, ale i na bydlení během své rekreace.“

www.vanbox.cz

Datum: 24.9.2019 14:54:00

Současně také

GO, REGIONTOUR
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

Data platná pro katalog 2022

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště